Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego auta. to jest chyba najwdzięczniejsze auto jakie kiedykolwiek miałem. Jak ktoś kupuje najtańszy egzeplarz na allegro z przebiegiem 90tyś to jest frajerem. Jak w każdym aucie coś od czasu do czasu się zepsuje ale nigdy mnie nie zawiódł i piszę to po przejechaniu 80tyś km. Moim zdaniem za śmieszne pieniądze dostajemy auto solidne bez fajerwerków zdecydowanie godne polecenia
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Co do spalania, nie mam zadnych zastrzeżeń. Ok 6,5litra ropy na 100km. Przy takich gabarytach auta i mojej jeździe(mało kiedy poniżej 140km/h) i z reguły średnio lub duzo załadowany. Cudów nie ma, spala naprawdę przyzwoicie, chyba ,ze naleje mu się diesel typu verva, to wtedy żre jak smok(ok.10,5l/100km)
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
miasto kolo 6,5 litra trasa w zależności od ładunku, na pusto 5,8-6,2 ja głównie jeżdżę z przyczepką i trasy max po 50 km, wiec tak mi wychodzi kolo 7, dodam że przyczepka wielkości samochodu (3m dł, 1,3 szer, 1,8 wys)naprawy nawet nie drogie, rozrząd kolo 400zł, wachacz 280zł
~Adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
ostatnio udało mi się zejśc w trasie do 4litrów przy 4 osobach na pokładzie i pełnym bagażniku. Nie byłem napewno zawalidrogą. średnia w trasie wyszła mi niecałe 80km/h
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Pomijając autostradę, spalanie super 5,5l w trasie, w miescie 6-6,5. Jeśli chodzi o naprawy to tutaj źle, części drogie, często coś się psuje...
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Dynamiczna jazda po mieście do 7 litrów, jak dla mnie wynik bardzo dobry, opory powietrza też robią swoje. Cześći nie są drogie, zamienników full.
~Zawiedziony Cytryniarz goblet@goblet.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
tragedia spalanie w mieście około 9 do 12 zimą ( tłumaczono mi ,że silnik nie zdąży się zagrzać przed 10 km i wtedy doi paliwo jak smok
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bezawaryjny, ekonomiczny silnik. Nawet dość trwałe zawieszenie a dojeżdżam do domu drogami w nie najlepszej kondycji.
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Na ekonomikę nie narzekam ale nie miałbym nic jakby mniej palił i części były tańsze ( marzenie każdego kierowcy).
~Jacek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jedyny plus w tym aucie to całkiem przystepne zuzycie paliwa.