Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczajco duzo. Zabieram 4 dorosłych ludzi i bez problemu sie mieszczą i po przejechaniu 1200km nie wychodza \"połamani\". Wystarczająco duzo miejca nad głową i pod nogami. Pasażerowie z tyłu siedza wyżej niż kierowca i pasażer z przodu i maja doskonała widoczność do przodu.
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Pasażerom i kierowcy nic nie brakuje. Szkoda, że nie było wersji MAX. Osobiście uważam, że podłoga w bagażniku mogłaby być ze 20-25 cm dłuższa. Poza tym super. Wchodzi europaleta a na niej nawet beczka 200L się zmieści do środka oczywiście po złożeniu siedzeń ;)
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Przestronny i w miarę wygodny.Nawet gdy chce się wejść do tyłu można od strony kierowcy, przesuwając i uchylając siedzenie( niekoniecznie przez przesuwne prawe w standardzie drzwi).Dużo schowków w podłodze drzwiach i pod siedzeniami.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
tak pasażer i kierowca mają dość dużo miejsca że długa podróż nie sprawia większych problemów, pasażerowie z tyłu mogą powiedzieć że czują się prawie jak w busie:)
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
w środku jest wystarczająco dużo miejsca, niestety fotele raczej nie są za wygodne. Auto nie jest limuzyną a mi służy jako wół roboczy.
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Naprawdę duzo miejsca dla każdego, zwłaszcza nad głową. Mam 192 cm wzrostu i to auto wydaje mi sie idealne jak na moje potrzeby.
~ep_lukasik@op.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
po za partnerem brak konkurencji, co prawda niemcy starają sie coś kombinować z combo, ale ta jak chińska podróbka
~rzepnica1@vp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Przestrzeni jest wystarczająco dużo.Chyba jedyne auto do którego bagażnika można zapakowac wózek bez składania.
~Robert
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Przód ok. Pasażerowie tylnej kanapy siedzą wyżej ale miejsca na nogi mogłoby być więcej.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW
6,9
~Adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
miejsca jest naprawdę dużo autko jest wysokie i bez problemu mieści 5 osób z bagażem