Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Zawieszenie dobrze wybiera nierówności (jak niektórzy piszą trochę za miękkie) moim zdaniem bardziej w stronę twardego lub jak kto woli wypośrodkowane.Miałem wcześniej Nubirę to dopiero ma miękkie zawieszenie.Jeżeli chodzi o trwałość to przy moim przebiegu jak na razie nic się nie dzieje choć jak zaglądałem z dołu to lewy tylny amor już wilgotny, bo zdarzyło mi się go załadować na maksa.Hamulce dobre i trwałe, sprawdzałem wytrzymają jeszcze...
~OldYoung
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
W porównaniu do np. Skody czy VW (mówimy o klasie miejskiej czy kompakt) jest komfortowy mimo, że to auto z założenia dostawcze. Zawieszenie najładniej pracuje przy komplecie pasażerów. Dobrze się prowadzi ale z racji dużej powierzchni bocznej podatny na podmuchy bocznego wiatru. Ładnie tłumi wyboje i przełomy na drodze.
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Autko trzyma się drogi, że aż miło śmigać. Jeździło juz po Polskich górach, u podnóża Alp. Zakręty mozna śmiało pokonywać na w miarę dużych prędkościach. Nie ma ryzyka wypadnięcia. W zimę radzi sobie świetnie z koleinami i świeżym, głabokim sniegiem..Sama radość mijać cała resztę.
~Robert
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Na pusto jak na takie auto naprawdę super natomiast z ładunkiem ok. 200-400kg już nie jest tak dobrze. Trzeba uważać na zakrętach bo czasami mam wrażenie, że tył wyprzedza przód. Tkie zachowanie jest nie do przyjęcia!
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak ktoś lubi miękką jazdę to polecam. To autko po prostu płynie na drodze. Jest to niestety też wadą, może zbytnio nie czuć przechyłów na zakręcie ale mimo wszystko nie mam do niego zaufania.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
z przodu wymieniłem tylko jeden wahacz bo były wybite gumy, tylna belka narazie ok, chociaż często jeżdżę załadowany i z przyczepką to nic poważnego się nie dzieje,
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Tu w sumie nie ma na co narzekać, prowadzi się w miarę dobrze, fotele mogłyby lepiej trzymać na zakrętach. W górach trzeba się przechylać to na prawo, to na lewo,ale da się znieść
~rzepnica1@vp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo dobrze biorąc pod uwagę jakośc naszych dróg.Wymieniłem jedynie przy zakupie (dwa lata temu) łączniki stabilizatora w przednim zawieszeniu i to wszystko.
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak na autko tej klasy naprawdę jest dobrze
~passtor
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
amoryzatory do wymiany przy 190tyś.