Oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015

Oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015

~Rysiek z Klanu
Citroen Berlingo II
Gdyby nie to, że w tym samochodzie było można zapakować swobodnie stół z krzesłami dałbym mierny minus. Berlingo rozczarowałem się bardzo mocno. Auto kupiłem nowe z salonu w atrakcyjnym leasingu. Do jazdy testowej miałem słabszy silnik i skrzynię 5-biegową, kupiłem silnik mocniejszy ze skrzynią 6-tką. Bardzo szybko poczułem, że nie zaprzyjaźnię się nim długo, kupiłem go dla pojemności bo praktycznie nie ma żadnej frajdy z jazdy. Jakość...
2,1
~Marian
Citroen Berlingo II
Daję jedną gwiazdkę. Silnik porażka, bierze olej, zero dynamiki. Do tego przy odpalaniu zimnego zawory klekoczą jak w moim audi 80 z 93 roku. Serwis twierdzi że to normalka. Po 20000 padło koło pośrednie przekazujące moment obrotowy na pompę wody. Okazało się, że owym kołem steruje silniczek jak od zabawki - przekazuje moment przez 2 przekładnie planetarne. Jak to rozebrałem to nie wiedziałem czym płakać czy się śmiać. ŻENADA. Drzwi zaczeły...
~Ppicollo
Citroen Berlingo II
Przez rok zrobiłem 25tys. Stosunkowo oszczędne biorąc pod uwagę gabaryty, jedynie zastanawiam się skąd są wyniki spalania producenta? W żaden sposób nie jest się w stanie zbliżyć do takich wartości. Samochód dosyć "delikatny" skrzynia biegów mogła by być bardziej precyzyjna. Silnik elastyczny, cichy. Plastiki twarde i delikatne tzn. podatne na zarysowania, zwłaszcza te w bagażniku. Strasznie słabe audio, całość mogłaby grać nieco lepiej.
~Don
Citroen Berlingo II
Jestem mega zadowolony! Mam wersje XTR wiec wyjmuje tylne siedzenia i pakujo ogromne ilosci towaru :). Komfort jak na dostawczaka bardzo ok. Zuzycie paliwa w miare ok (6,4-7 a przy predkosci poniżej 100 - 5,8l). WKurza monitor bez gps a Mirror link nie dziala z wieloma smartfonami :( Aha, wyłączyłem stop and start bo szkoda bylo turbiny.... :) oraz składanie lusterek.
~don
Citroen Berlingo II
Ogolnie ok. Wkurza ciągle dyndajace lusterko kierowcy oraz polozenie filtrów kabinowych! To kompletny idiota projektował!!!
~bEZMITu
Citroen Berlingo II
Auto fantastyczne. Lepsze i praktyczniejsze od wielu innych w swojej i nie tylko klasie. Wierny przyjaciel rodziny.
~Mario
Citroen Berlingo II
Koszmarne wykonanie ,paprochy pod lakierem ,źle spasowane elementy nadwozia,przy reklamacji serwis mówi że to norma i nie świadczy o wadach auta, szok!!!Nie polecam!!!
~trelek
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Citroen Berlingo II
Auto jest pojemne w środku, fajne jeśli ma się dwójkę małych dzieci. Wózek mieści się bez składnia, plastiki mogły by być trochę lepsze. Wrzucanie biegów to koszmar za długie przełożeniia lewarka.
~Sylwester
~jacek8116
Citroen Berlingo II
Cichy, 300Nm ładnie ciągnie . W mieście 6,5l da się osiągnąć ( aglomeracja śląska ) (Silnik)
Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015