Lista ocen Citroen Berlingo II (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zumex
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Chłodzi i grzeje bardzo szybko. Jedyna wada tego auta to kiedy mamy silny nadmuch, przednie klapki od nawiewu same się zamykają. Dzieje się to najczęściej kiedy auto w środku jest rozgrzane i włączymy klimę wtedy zaczyna silnie dmuchać.
~jacek8116
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Silnik szybko uzyskuje temperaturę ale z powodu dużej przestrzeni i powierzchni szyb zimą w kabinie trzeba ustawić trochę wyższą temp. niż w np. w kombi. Przy wyższych temp. duża przestrzeń za to ułatwia klimatronikowi utrzymywać stałą temp.
~b
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Do 100 tys. km wszystko ok. Potem zaczęły się problemy z ogrzewaniem/nawiewem. Awaria silników krokowych klap sterowania nawiewem - praktycznie cała deska rozdzielcza do demontażu - zrezygnowałem.
~Jędker
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Zanim zapanuje ciepło w środku to trzeba przejechać z 8 km (przy temperaturze 0'C i poniżej). Samochód wyposażony w 2 strefowy climatronik. W upały dzielnie radzi sobie z chłodzeniem.
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Klima działa super. Mogę tylko powiedzieć, że nie posłuchałem instrukcji, po mojej stronie dałem wartość najniższą, kolega najwyższą. Finał-on mało nie dostał udaru, ja skończyłem na septolete :)
~Mariusz D
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Klima automat działa spoko, szybko nagrzewa, szybko schładza. Mam wrażenie, że zimą szybciej chłodzi nie na automacie tylko jak ręcznie ustawię ale to może tylko mi się wydaje?
~niejestemmalkontentem
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Klimatronik działa bardzo dobrze.Klimatyzacja wydajna w upałach południa europy jak i w naszych tropikach.Ogrzewanie wydajne + za szybki rozgrzewanie się silnika.
~lodz666
Combi 1.6 VTi 95KM 70kW
Pierwsze dwa biegi wentylatora niesłyszalne ale wystarczające do ogrzewania czy chłodzenia. Sprawdzone przy temperaturze +40 i minus 20 stopni.
~zawiedziony użytkownik
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
czyszczenie styków oraz samego wentylatora z kurzu (zbierający się kurz powoduje bicie osiowe i słyszalne odgłosy) nieszczelna klimatyzacja
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II
10,1
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Ogrzewanie niby działa ale chyba przepuszcza termostat bo długo się nagrzewa i w zimę nie trzyma temperatury (od nowości). Klima w lecie działa bez zarzutów.