Lista ocen Citroen Berlingo II (69) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bernard
Van Long Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
narazie okres zimowy, zdany pozytywnie choć przyzwyczajenie do podgrzewanych siedzeń wywoływało mały grymas, co będzie latem zapewne sie podzielę
~Bulek27
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
wentylacja przyznam jest dobra, auto szybko odparowuje oraz szybko się nagrzewa dodatkowo mam zamontowany nawiew na tylne rzędy z odrębnym regulatorem nawiewu.
~Andrew
Combi 1.6 VTI 120KM 88kW
Trochę się bałem że przy tej objętości wnętrza nie da rady.Jest ok.zimą i latem.Klima chce urwać głowę.a zimą na trasie przy minus 24 prowadziłem w koszulce.
~deal
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Źle. Szczególnie w zimie. Silnik nagrzewa się bardzo wolno. Ażurowa krata oddzielająca pakę od szoferki dodatkowo nie pomaga w osiągnięciu żądanej temperatury.
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
tu dość przeciętnie, chłodzenie jest ok, ale czas nagrzewania dość długi, przy dużych mrozach (-20) pasażerka narzeka na zimno pomimo ogrzewania na full
~darekkruk@gmail.com
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Zimą dość długo trzeba czekać aż nagrzeje całą kabinę razem z częścią towarową, uważam że lepiej by było gdyby była stała przegroda jak w Nemo.
~MG
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Ciągle porównuję do poprzedniego modelu. Tamten sobie lepiej radził, i nie usprawiedliwia go fakt, że ma większą kabinę do ogrzania/schłodzenia.
~_greg_kwas
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Wydajne i z możliwością sporej aranżacji na co ma wiać. Klima dwustrefowa ale akurat to mi najmniej potrzebne :)
~Ppicollo
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Zimą grzeje, a latem chłodzi :-). Kilka razy zawiódł jakiś czujnik odpowiedzialny za sterowanie temperaturą (tak przypuszczam)
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II
10,1
~hesushuta
Combi 1.6 VTi 95KM 70kW
Z przodu ok. Z tyłu praktycznie brak. Jeśli auto dla rodziny to polecam wersje z dachem multitop (są nawiewy na tył).