Lista ocen Citroen Berlingo II (46)

~Tomek F.
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobre auto dla małych firm , sprawdza się również jako wóz rodzinny. Gdyby Citroen popracował na bagażnikiem i schowkami , to nie byłoby się do czego doczepić. No i ta mini przestrzeń na buty!!!
~rrrrrr
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik jak narazie okazuje się odporny na moją ciężką nogę katowany niemiłosiernie daje rade nawet się jeszcze nie zapocił.Oczywiście mógłby mieć 150koników ale nie ma.Potrafi rozpędzić ten samochód do 180 ale wtedy dużo chce pić najlepiej jeździ mu się do 150km/h. (Silnik)
~niejestemmalkontentem
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobre auto.Ci co narzekają na jakość tego samochodu to albo nie mieli innego albo kupili używany 4 letni z cofniętym licznikiem.Użytkuje go już ponad dwa lata i jest ok.Samochód lekko nie ma często przeładowany długie trasy cały czas szybko. Kosztował 60000 brutto wersja xtr z modułtopem znajdźcie tak wyposażony samochód w tej cenie powodzenia.Oczywiście nie jest to samochód osobowy i ma swoje wady jeśli chodzi o komfort jazdy ale coś za...
3,4
~Daro999
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Zaznaczam że jest to auto jakie miałem służbowe. Zostało kupione z salonu w 2008 roku. Obecnie ma przejechane 56 tyś i co mogę powiedzieć to to że auto jest w opłakanym stanie mimo że było regularnie serwisowane w ASO. Usterki są na porządku dziennym. Druga sprawa to zawieszenie. Komfort jest słaby, ale to w końcu tylko dostawczak więc nie ma sie co dziwić. W tyle ciągle coś puka stuka wali, strach tym jeździć. Silnik wydaje się być o wiele...
3,2
~BaQ
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dużo i przestronnie, ale kosztem bagażnika w wersji 5 os. Dużo plastiku wewnątrz i na zewnątrz, zazwyczaj średniej jakości. Dramatyczny układ prowadzenia i mimo wszystko słabe wyposażenie jak na tą cenę samochodu.
~MG
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Wszystko OK. Ale sa dwie rzeczy, która mnie strasznie denerwują! Auto ma mega dużo i mega wielkich schowków, ale: bardzo się trzeba nagimnastykować, żeby w schowek w drzwiach wpakować butelkę z 1,5l napoju; i drugie - gorsze - NIE MA uchwytów do kubków na kawę, a to już jest niedopuszczalne!!!
~Daniel daad@vp.pl
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Świetny rodzinny samochód z potężnym bagażnikiem. Mix praktyczności i wygody oraz fajny design. Mam wersję z komputerem pokładowym, nawigacją i mp3. Nawigacja - fabryczna - mapy zostają na półce w domu. Głośniki lepsze niż w moim byłym Peugocie, czy Skodzie. Naprawdę ok.
~darekkruk@gmail.com
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Jak na samochód dostawczy silnik jest rewelacyjny, pracuje cicho, nie ma problemów z wyprzedzaniem , choć mógłby mieć większy zapas mocy... (Silnik)
~CB
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo dobry dostawczak, funkcjonalny i pakowny podłoga to 2 europalety, przy zamkniętej klapie można przewieść rzeczy do 3 m długości (wersja krótka, standardowa). W ciągu 5 lat bezawaryjny. Największy minus to moc 90 czy 92 km w pustym aucie jeszcze wystarcza, jednak z ładunkiem to trochę za mało (przydało by się tak około 120 km). Ogólnie Berlingo jest tak dobre, że jeszcze będzie ze mną pewnie przez kolejne 5 lat.
~Serwis
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobry samochód, mamy w firmie parę sztuk mogę śmiało polecić każdemu kto szuka ekonomicznego i zarazem ładownego samochodu.