Lista ocen Citroen Berlingo II (46)

~Sławosz
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Auto bezawaryjne, bardzo pojemne. Typowy rodzinny, oszczędny vanik. Piękna sylwetka i ładny środek.
3,7
~Marcin
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik jak silnik diesel czyli klekot dość elastyczny (Silnik)
~penar
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
spalanie super, więcej mocy by się przydało szczególnie przy wyprzedzaniu (Silnik)
~uzytkownik berlingo
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobrze się spisał wszystko przy silniku nie dotykane cały osprzęt oryginalny tylko filtry oleje oczywiście sprzęgło dpf jakieś rurki od klimy suma wydatków na naprawy niewielka.Przy tym przebiegu nawet oleju nie dolewam.Jak na francuza jest bardzo dobrze.Jedyny minus to korozja pokrywy silnika i prawych drzwi w rantach ale to chyba jakaś wada fabryczna.Jeżeli chodzi o mechanike to mogę go polecić.
3,6
~KIM Colviek
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
rzuca autem jak diabłem po pustym piekle, wali coś w zawieszeniu, byłem w serwisie dalej wali, kolejna wizyta troszkę lepiej ale stuka prawdopodobnie amortyzator, będę męczyl serwis do skutku. tyłem auta rzuca na zakrętach, powyżej 90km/h jazda staje się niebezpieczna, dodam że mam jumpera i jestem z niego bardzo zadowolony (Układ jezdny)
~Tomasz
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie trwałością i bezawaryjnością. Po 7 latach i ponad 100 000 kilometrów żadnych usterek ani widocznych śladów zużycia. 92konna wersja trochę za słaba przy pełnym obciążeniu.
~jatomowie
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Okazuje sie ze to trwały samochód nie będę się rozpisywał silnik i osprzęt silnika, przeguby, łożyska,akumulator,skrzynia biegów bez dotykania wszystko oryginalne a parę kilometrów już ma.Niestety rdzewieje i bajki jaki to on ocynkowany i zabezpieczony to kit u mnie pokrywa silnika i drzwi tylne na zgrzewach purchle.
~TOMI 1.6 HDI
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Nawigacja za takie pieniądze wymaga jeszcze dopracowania; brak możliwości przeglądania mapy, nie naturalny układ mapy oraz brak widoku 3D i wiele innych. (Ergonomia)
~Suchy
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
tarcze i klocki na przedniej osi do wymiany po 40 tys km smutno trochę w hondzie po 100 ;\\ (Bezawaryjność (drobiazgi))
~W
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Na autostradzie ponad 140 za glosno, ale cóż wielka buda relingi. Przydałby sie 6 bieg. (Wyciszenie)