Lista ocen Citroen Berlingo II (46)

~kornik
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Przy zakupie auta w salonie Citroen Polska założono mi blokadę skrzyni biegów. Niestety, przy wrzucaniu \"dwójki\" blokada ociera o drążek. Teraz już się przyzwyczaiłem, ale na początku było to mocno denerwujące. (Skrzynia biegów)
~medialny
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik elastyczny, niezbyt głośny, chyba, że przy prędkości > 120 km/h (Silnik)
~jaro
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
jak na tę moc i pojemność - bardzo dobrze. wyprzedzanie w porządku. (Silnik)
~jack
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik 90 KM trochę za słaby , prędkość max do 160km/h Wcześniejszy model 2.0Hdi 90KM lepiej się spisywał. Masa samochodu robi swoje. (Silnik)
~Stelmi
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Samochód : przestronny, ma wiele niezłych rozwiązań wnętrza. Jest bardziej do przemieszczania się po mieście niż na autostradę. Biorąc pod uwagę, że 90 procent jeździmy po mieście to można na autobanie się przemęczyć. Siedzenia bardzo wygodne, testowane na trasie Warszawa - Lizbona. Kręgosłup mam i żona też :) Bardzo podatny na wiatr. Ale spalanie tego samochodu jest moim zdaniem w czołówce. Polecam.
4,1
~zawiedziony użytkownik
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
samochód kupiony jako używany z pewną historią, pomimo 92 koni prędkość powyżej 140 km/h osiąga opornie
2,4
~tomasz_ott
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Silnik 90 KM to za mały zdecydowanie , brak 6 biegu to możne palił by mniej jakby miał ten 6 bieg. (Silnik)
~PIOTR
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Rewelacyjny samochód, zarówno do domu jak i do pracy. Na co dzień samochód pracuje w firmie budowlanej w bardzo trudnych warunkach terenowych. Samochód kupiłem nowy w salonie i jedna usterka jak się pojawiła w nim przez cały okres użytkowania to wymiana aluminiowego układu klimatyzacji, sąsiad miał podobną sytuację w swoim berlingo. Jak widzę czym jeździ się po budowach to właśnie berlinga, peugeoty, partnery dacie daster, renault kangoo bo...
3,1
~Prezes
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
27000 I POWAŻNY WYCIEK Z KARTERU ....NIEDOPUSZCZALNE ,BARDZO SŁABE OSIĄGI I WYSOKIE SPALANIE JAK NA TAKIE AUTO (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo II
10,1
~piotrek72
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Dobrze się sprawuje,może troszkę za słaby,ale jak odbierałem autko,to nie było jeszcze dostępnej wersji 110 KM (Silnik)