Lista ocen Citroen BX Hatchback (78) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~modelino
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
nie miałem usterki z którą bym sobie sam nioe poradził choć nie jestem mechanikiem (najczęściej to zaśniedziałe złacza przewodów elektrycznych)
~kchajecki@citroen.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Jak sie ktos czepia przepalonej zaroweczki w desce 9 letniej fury po 190 kkm, albo kilku trzaskow plastikow na mrozie, to niech da mniej!
~bkamrat@wp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
dobrze ale miałem super egzemplarz, ocene obnirza konieczność dbania o hydraulikę i posiadania dobrego fachowca...
~emsee20@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nie psuje sie raczej nic. Naprawy to wymiany eksplatacyjne. Jkaies drazki w zawieszeniu dobicie kul i takie tam.
~emsee
~Paweł
Hatchback 1.9 107KM 79kW
mój egzemplarz jest bardzo zawodny,juz wymieniłem przew.paliwowe,elementy zawieszenia,cieknie mi z hydrauliki,termostat sie zepsuł
~cit-fan
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
plastiki w zimie trzeszczą jak się w środku zaczyna ciepło robić, ten kto jeździł wcześniej polonezem nie zauważy żadnych usterek
~Paweł
Hatchback 1.6 94KM 69kW
eee nie pamietam za bardzo, brat też jeżdzi i jak coś to robi drobiazgi i nie mówi nawet, mnie sie nic nie dzieje
~sd-e
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
W sumie mój BX nie ma klimy, wspomagania i full elektryki, ale i tak jest wporzadku. Fajne jest to miejsce na radio i na drobne=)
Dziennik kosztów dla Citroen BX Hatchback
~bajus@o2.pl
Hatchback 1.9 GTi 122KM 90kW
No drobiazgi czasem są denerwujące, ale łatwe w usunięciu, poza auto ma już 16 lat, więc się zdarza.
Citroen BX Hatchback