Lista ocen Citroen BX (232)

~DZERRY GDANSK
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Bomba auto polecam. To moj drugi BX i jak widac nie zmieniam choc pierszy był z 87r 1.4 (monoblok) ciekawy kaprysny ale mnie nie zniechecil do marki z ta cytryna naprawde nie mam problemow jest ekstra. Wylury pelna elektryka wygodne kubelki moc w silniku wszystko jak trzeba.
~RADEK MOJE GG 7358024
Hatchback 1.9 107KM 79kW
ogulnie z autka jestem zadowolony jak na swuj wiek sprawuje sie znakomicie a w szczegulnośc jestem zadowolony z chamulcow nanie zawsze można liczyc autko staje deba :D polecam zakup takiej fury bedziecie zadowoleni !!!!
~damian_gniezno@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Podoba mi się kańciasta linia nadwozia i szczególnie że jest liftback bo klapa podnosi się z szybą.
~kchajecki@citroen.pl
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Oprocz kilku skrzypiacych plastikow, niewiele mozna BXowi zarzucic.
~kiomek@interia.pl
Kombi 1.6 94KM 69kW
Gdy kupowałem te auto nieco sie obawiałem. Obiegowa opinia o cytrynkach jest znana, ale nie potrzebnie się martwiłem. Autko wygodne i przestronne a także, co ważne nie usterkowe. Wręcz komfortowe w jeździe i prowadzeniu (hydro to cud techniki). Nie trzeba sie go bać. A w tej cenie nie kupi sie absolutnie niczego lepszego..:-) Teraz nie chcę nic innego jak tylko w cytrynkę :-)
~bedzak@vp.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Ogólnie auto bez zarzutów, po nierównościach jeździ jakby płynął po wodzie, na zakrętach trzyma się rewelacyjnie, przyspieszenie również dobre nawet na wyższych biegach, moja żona nie chce go zamienić na żadne inne auto.
~in1234@gnc.com
Hatchback 1.6 94KM 69kW
jak na cene okolo 7-8 tys. zl za 1992 rocznik to super samochod. polecam. wyglada lepiej niz wszystkie samochody tej klasy z tego roku a jest tanszy zdecydowanie.
~Grzesiek Różycki z Puław,e-mail: topgrz@poczta.fm
Hatchback 1.9 107KM 79kW
Całkiem dobrze ,tylko szkoda ,że już go nie produkują.
~Mat
Kombi 1.4 72KM 53kW
Ogólnie super. Kilometry lecą i wogole oleju nie bierze. Zapala od razu niewazne czy jest -10 czy -30. I ladnie przyspiesza nawet na 5 biegu. A jak załadowałem 300 kg do bagażnika to bardzo miło mnie samochodzik zaskoczył podnosząc sie od razu w góre:) (Silnik)
2,9
~Rafal
Hatchback 1.6 94KM 69kW
Auto tylko dla FANATYKA!!! Polecam Klub Cytrynki jesli jestes szczesliwym posiadaczem.