Lista ocen Citroen C2 1.4 i 75KM 55kW 2003-2009 (27) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paola323
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jest to przeciętny samochód do przemieszczania się na nieduże odległości. Wygląd na zewnątrz i wewnątrz nie budzi zastrzeżeń może oprócz twardych plastików. Brak mocy i raczej duże spalanie nie współgrają ze sobą. Bardzo słaby lakier , mam czarny
~jaca145
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Auto znakomite, szczególnie w wersji VTR i w kolorze czarnym. Piękne alufelgi 15\' seryjne!!! Pełne wyposażenie 1.4 2004r za 18000zł to super cena. POLECAM!!!
~uzi81
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jest to bardzo dobry samochód dla dwóch osób , z bardzo dobrym wyposażeniem ( VTR ) jak na tą klase samochodu. Nietuzionkowy wygląd tego samochodu zwrace uwagę innych :) Daje 5 !
~michalbgd
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo przyjemny samochód miejski. Dla dwóch osób zupełnie wystarczający. Wadą jest stosunkowo paliwożerny silnik, zaletą atrakcyjny wygląd.
~izuzai
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
osobiscie jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu. Auto nieprzecietne, bogato wyposazone i komfortowe, idealne dla malej kobietki w wielkim miescie. Polecam
~nefal
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Idealnie zaprojektowane małe autko. Idealne dla jednej osoby, plus jakiś pasażer okazjonalnie. No i typowo miejskie
~jac
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
fajne auto, bardzo poręczne i ogromnie praktyczne bo choć mały bagażnik to można nawiele sposobów go używać powiększać itd
~bucek
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
generalnie ok i polecam wszystkim jako drugi samochód lub dla singli.Oryginalna stylistyka i bogate wyposażenie to niewątpliwie plusy
~Sim57
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Jestem jednoznacznie zaskoczony POZYTYWNIE. Zwłaszcza jako autko miejskie - łatwośc parkowania
~tomcio
Hatchback 3d 1.4 i 75KM 55kW
Piękny samochodzik do jazdy po mieście, idealny jako drugie autko w rodzinie i nie tylko dla kobiet