Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW 2002-2010 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
na razie tradycyjnie - żarówka świateł mijania H7. Znana przypadłość Citroenów C3... Ponoć trzeba wymieniać co pół - rok... No i wymieniłem kluiczyk-pilota - kaszana, koszt ponad 500 zł!!!! Nie warto bajerować panienek, na ten kluczyk, lepiej wymienić na tradycyjny...
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jakoś często przepalają sie żarówki, mruga prędkościomierz i inne lampki na desce, ogólnie elektryka szwankuje. Poza tym zawieszenie, niby auto na gwarancji ale dużo części nie podlega !!! albo są do jakiegoś przebiegu np. 40tys. !!! Chyba nie tak powinno być.
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Którejś zimy zapalała mi się kontrolka silnika. Ale wtedy mrozy były spore i później samo przeszło. Rok temu wydawało mi się że nierówno pracuje silnik ale po wizycie w warsztacie (jedynie podłączenie do kompa) samoczynnie przeszło. Samochód z tendencją do samonaprawiania się.
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Błędy na komputerze ale pokasowane. Jakś pierdoła przy rozrządzie koszt 40zł + 150zł robocizna. Końcówki drążków. Jakiś Wąż od turbo 60zł. Skąś mu ciekł olej ale poszły nowe uszczelniacze i jest git
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
A to żaróweczka się przepali, a to kabel od alternatora, czasem jakiś bezpiecznik pójdzie. Elektryka na minus, reszta jak najbardziej ok.
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Mogę powiedzieć o niezawodności tyle, że auto co trochę stało u mechanika. A to klimatyzacja, a to coś ze spryskiwaczami. I pożera żarówki jak smok!
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
czesto gesto siada elektryka czasami nawet mozna zobaczyc niezła choinke na panełu. Jak któs lubi świeta przez cały rok to polecam!!!:)
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
przy mrozie -35 samochód nowy wtedy miał na liczniku 2500km nawet nie piardnoł kupa kontrolek tylko się świeciła kolejna wizyta w serwisie
~pamiatka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
moglo by byc lepiej, mankamenty jak nieszczelna klima, czy uszczelki pod wtryskami sa do przelkniecie
~WinXX
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jeszcze nigdy nie zawiódł zawsze dowozi do celu i z powrotem :)
Citroen C3 I Hatchback