Lista ocen Citroen C4 Picasso II (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik 3 poprzednich fordów
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
myślę, że cena katalogowa trochę zbyt wygórowana, jednak tzw. promocja przyczyniła się znacząco do zakupu, płacąc jak za zwykłe auto, design dostajemy w cenie
~Tomasz
Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Za wydane pieniądze dostajesz porządny samochód. Nie jest to ścigacz, ani auto premium, ale do wożenia rodziny jest ok.
~Maciek
Picasso 1.6 THP 165KM 121kW
Moim zdaniem wzorowy. W dowolnej innej marce taki poziom ogólnego wykonania auta i wyposażenia kosztowałby znacznie więcej.
~Piotr Mazur
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Wersja Exlisive- nie chciał bym uboższej, jest wszystko co potrzeba a tapicerka jest bardzo przyjemna w kolorze kawy z mlekiem
~mciuch
Picasso Facelifting 1.2 PurTech 130KM 96kW
Za cenę katalogową bym go nie kupił, ale był znaczny rabat i konkurencji nie było... Bogate wyposażenie, materiały przyzwoite.
~Bogul
Picasso 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jak dla mnie samochód jest wart swojej ceny i jak dla mnie w cenie w jakiej go zakupiłem to jest 72200 nie ma lepszej alternatywy.
~Willy_M
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
Można kupić te samochód za dobrą cenę i cieszyć się naprawdę wygodnym i rodzinnym autem.
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Auto nie jest jakoś kosmicznie drogie a jeździ się znakomicie, wygodnie i na razie bez usterek. Więc.....
~wiesław
Picasso 1.2 PureTech 130KM 96kW
za tą cenę auto bardzo dobrze wykonane, plastiki naprawdę bardzo dobrej jakości( nawet w drugim rzędzie).
~Karol
Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Kilka tygodni szukałem auta w takiej klasie. Owszem, można kupić ale nie tak wyposażonego.