Lista ocen Citroen C4 II (70) - Widoczność

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ikar
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Bardzo dobra widoczność, brak większych martwych stref. Słupek C tworzy sporą lecz względnie bezpieczną martwą strefę (asystent cofania świetnie się sprawdza w tym modelu). Wyciągnięty do przodu słupek A zasłania odrobinę zbyt dużo drogi przy przesuniętym do tyłu fotelu.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
W każdym nowym samochodzie do którego się przymierzałem (Astra, Ceed, i30, Focus, Braco) nie było z tym najlepiej. W C4 widoczność do przodu ograniczają nieco masywne przednie słupki, do tyłu lepiej niż u wymienionych rywali. Czujniki ułatwiają manewry.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Komfort podróżowania jest na naprawdę wysokim poziomie. Zawieszenie może nie pracuje najciszej, ale bardzo płynni znosi wszelkie nierówności drogi. Nie polecam kół 17 calowych - znacznie droższa opona i komfort znacznie gorszy.
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jak na swoją klasę jest bardzo dobrze. Bardzo wygodne siedzenia z regulacją odcinka lędźwiowego. Cisza w aucie (nie przekraczając dopuszczalnych prędkości). Zawieszenie idealne jeśli nie jeździsz sportowo (to nie ten samochód)
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jest normalnie. Nie mam powodów ani do narzekań ani do zachwytów. Samochód łatwo wyczuć (jego wymiary) i nie ma tu się nad czym rozwodzić. Jeżdżę też dużo busem i może dlatego nie mam problemu z gabarytami kompakta.
~Janek
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Mogloby byc lepiej - generalnie slupki masywne a zwlaszcza srodkowy - bardzo duzo przeslania jak sie wyjezdza z bocznej uliczki to loteria czasami - mialem przez niego kilka sytuacji \"awaryjnych\" do tylu - mam czujniki wiec luz.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Do przodu bardzo dobrze, do tyłu jest nieco gorzej (mała szyba z tyłu). Pomagają czujniki parkowania. Subiektywnie mogę ocenić że widoczność jako całość jest lepsza niż w poprzednim C4 (_BL 2005).
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Zastrzeżenia jedynie można mieć co do widoczności przez tylną szybę. Słupki z przodu też trochę przesłaniają widok na zakrętach ale tak jest w większości produkowanych teraz samochodów.
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Poprzednio jeździłem Citroenem C3 w którym widoczność była rewelacyjna w każdym kierunku, więc teraz mam pewne zastrzeżenia. Jest to trochę efektem designu. Cóż, coś za coś...
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Widoczność z przodu doskonała, świetny przegląd pola, że tak powiem. Natomiast z tyłu... no cóż... nieco gorzej, więc ogromnie się cieszę, że mam czujniki parkowania.