Lista ocen Citroen C4 II (85) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, dobrze wykończony, ekonomiczny, duży komfort. Świetna relacja jakości do ceny. Oceny dokonuję biorąc pod uwagę klasę auta (ocena "doskonale" dla najlepszego w klasie)
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Polecam ten samochód wszystkim ceniącym sobie komfort i jakość wykonania.Citroen wspiął się o jedną półkę wyżej w porównaniu do poprzednika i chwała za postęp w konstrukcji zawieszenia.
~piotr
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Kupiłbym to auto jeszcze raz ale napewno nie tym silnikiem. Bardzo słaba moc silnika mimo 120KM a przy tym dużo pali średnio 9,2l. Nie wymagałem od tego silnika cudów ale strasznie się zawiodłem.
~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Całkiem przyjemne auto do miasta i na trasy, ze żwawym i ekonomicznym silnikiem, w środku dużo miejsca, pojemny bagaznik. Przeczy stereotypom o francuskich awaryjnych autach.
~sławomir
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Komfortowe i atrakcyjne auto, bardzo przyjemne wnętrze wykonane z dobrych materiałów. Dobrze wyposażone i przyjemne w prowadzeniu jednak silnik benzynowy 1.6 120 KM rozczarowuje.
~Dawid
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Po wyłączeniu silnika zawsze włącza mi się na chwilę wentylator chłodnicy nawet po przejechaniu tylko kilku km a na dworze 10 stopni celsjusza- czy ten typ tak ma? napiszcie
~benjamin.b
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Solidne mocne auto - niestety już go nie mam, ale przeżyłem nim zderzenie czołowe z wozem straży pożarnej. Wyszedłem niemal bez szwanku. Polecam !
~szymon
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Wygląd zewnętrzny powalający. Felgi 17cali robią wrażenie wersja exlusive z dodatkiem listw chromowych Środek wykonany z najwyższej jakości materiałów.
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przestronny i praktyczny samochód klasy kompakt. W cenie nieco ponad 55tys. za które można go zakupić w wyprzedaży rocznika, według mnie nie ma konkurencji.
~Mario
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Samochód bardzo 'poprawny' może i bez emocji ale mega funkcjonalny, pakowny i wygodny. Stylistycznie do włoskiej Alfy mu daleko, ale coś za coś:)