Lista ocen Citroen C4 II (85) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Trzeba przyznać, że Citroen się postarał przy nowym C4. Auto nie jest może tak awangardowe jak poprzednia wersja (ocenia się, że stało się golfo-podobne) ale mnie to nie przeszkadza. Wykonanie i użyte materiały są dobrej jakości. Komfort i wygoda, jak na Francuza przystało.
~adam_VaV
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Przebieg 700km. Samochód bardzo wygodny, przestrzenny jak na tą klasę. Pojemność bagażnika w porządku. Dynamika jazdy zadowalająca. Zawieszenie ok. Wygodne siedzenia, rozmieszczenie przycisków na konsoli przemyślane, wielofunkcyjna kierownica. Po prostu podoba się!
~No Name dj
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Uważam że auto godne uwagi. Mój jest w kolorze czerwonym z bi ksenonami tak więc robi wrażenie. Przepiękne, super wykonane wnętrze oraz wiele dodatków których próżno szukać u konkurentów w tej samej klasie. Niezbyt dobre rozwiązanie dla dużych rodzin.
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Polecam :) Dobrze skrojony samochód wg wzorców niemieckich z francuską finezją. Tablica rozdzielcza z nawigacją zapiera dech w piersi. Jeździ sie ekonomicznie i potrafi dynamicznie reagować na nacisniecie na pedał gazu :) Fajny samochód :)
~Oki
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Myślałem o różnych markach. Golfami i Paskami jeżdżą wszyscy więc od razu odpadły. Wyznacznikiem była rdza ,silnik, czyja elektryka,wnętrze i wygląd. Została cytryna.Bardzo wygodne autko.Nad morze 600km i zero zmęczenia.
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Daję 4,4. Auto warte (na razie) wydanych pieniędzy. Znakomite rabaty u Citroena, miła obsługa. Model chyba mało popularny (nie widać go sporo na drogach) ale przez to jeszcze bardziej godny zainteresowania. Silnik - chluba PSA.
~agarti
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Fajne autko o agresywnym wyglądzie przodu.Wygodne, ekonomiczne,dynamiczne i na dodatek służbowe. Same zalety. Niestety prywatnie nie kupił bym z jednego powodu. NIE MA WERSJI KOMBI ! ! !. No cóż nie ma aut idealnych.
~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Najlepsze auto jakie kiedykolwiek kupiłem. W porównaniu z moim poprzednim, megawypasionym, nowym z salonu mondeo za 120 tys. zł to super okazja. Jestem zachwycony, że mam to auto i że pozbyłem się mondeo 2009 r.
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Kompakt, któremu bliżej do klasy premium. Komfort podróżowania, wyposażenie, jakość zastosowanych materiałów pozostawia konkurencję daleko w tyle. Jeżeli auto okaże się równie niezawodne, to niczego więcej nie potrzeba
~Grabicak
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
całkiem przyzwoity, duży kompakt. komfortowy i wygodny. Zaskakująco duży bagażnik. Można na przykład zmieścić do niego 4 koła 16-calowe i zamknąć bagażnik bez przesuwania foteli. a to już jest wynik.