Lista ocen Citroen C4 II (85) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Przejechałem autkiem narazie 3 tys km. Poki co nie widze zadnych wad. Żwawe i wcale nie takie małe autko jak by sie na początku wydawało.
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Oceniałem już samochód po kilku miesiącach. Dzisiaj wiem już że jest to naprawdę niezwykle udany samochód. Cichy, komfortowy, wygodny i bardzo oszczędny.
~andy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Świetne auto, warte swojej ceny, super wygląd - proporcje, kształt. Świetny w środku, wygodny, cichy. Dobry, nowoczesny, elegancki, średniej klasy samochód!
~zibi61
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
W mojej ocenie cytrusek zasługuje na słowa uznania,przestronny,zegary czytelne,masaż,doświetlenie zakrętów,i wiele innych rzeczy które go wyróżniają.
~joonior@interia.pl
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Póki co niewielki przebieg ale samochód jest b. udany. Uważam, że to najładniejsze auto w swojej klasie ale to oczywiście subiektywna ocena.
~piotrkorzeniowski
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto jak najbardziej warte ceny. Swietnie sie prowadzi ,mało pali i zdecydowanie bardziej wybija sie z tłumu niż jakieś bravo czy focus
~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Samochód dobrze się prowadzi, jest wygodny i przestronny w środku. Chorwacja i 2500km w 4 osoby i pełen bagażnik to nie problem.
~Robka
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Do gwarancji ok, później masakra. Jakbym nie miał tego samochodu od nowości pomyślałbym że ma przejechane milion kilometrów.
~Ikar
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dobrze wyglądające, duże auto kompaktowe dla niezbyt wysokich osób. Raczej nie dla podróżujących dużo, źle się czuje na autostradach.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~Voytas
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Super samochód. Opowieści że najgorsze samochody są na \"F\" czyli Fiat, Ford i Francuzy mogę na razie włożyć między bajki.