Lista ocen Citroen C4 II (85) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Mam wersje po faceliftingu ale jeszcze z silnikiem eHDI -114km {1.6 HDI 115 (DV6C) BVMP 6} - automat z normalną skrzynią :), przyzwyczaiłem się do niej i jestem szczęśliwy, gdyż w 90% jeżdżę po mieście. Plusy: komfort w środku, komfort z jazdy, wystarczająca przestrzeń z tyłu i w bagażniku, wygląd, wykonanie wnętrza, dobre spalanie, u mnie średnia 5,6l. Minusy ciut za głośno powyżej 140 km/h :) i chyba jednak wolałbym odrobinę mocniejszy...
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
na razie jestem zadowolony bo długo szukałem auta 2-4 letniego (1,5 roku). W końcu przepłaciłem ale zabrałem auto z salonu. Uwaga do innych szukających nikt nie sprzeda Wam dobrego auta od 2-4 lat. Auta z zachodu w większości to wraki gdyby były coś warte nie byłyby u nas. W kraju też nikt nie sprzeda Wam auta 3 letniego a jeśli jest dobry to różnica w cenie między nowym jest nieznaczna. Nie dajcie się ponieść emocją w czasie zakupu i...
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zawsze jeździłem niemcami albo japońcami i nie wiem jak to się stało że skusiłem się na francuza ale póki co jest rewelacyjnie.Po 15 latach prób z różnymi markami znalazłem wreszcie samochód który daje przyjemność z jazdy. Miałem auta z klas wyższych i niższych od C4 (VW, fordy, mazdę, audi itp, itd.)Miałem kombi, SUVa, sedany i inne (przeważnie nowe albo kilkuletnie). Ale tak przyjemnego i przyjaznego auta jak C4 jeszcze nigdy.
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Ciche, dynamiczne i oszczędne autko, o zawieszeniu nieco twardszym niż moje przyzwyczajenia do dotychczasowych Citroenów. Zaskoczył mnie również na plus bagażnik C4 (380 l) mimo, że teoretycznie mniejszy niż w XSARZE (poprzednik C4 - 408 l) to jednak tego się nie czuje ze względu na wymiary i regularny kształt oraz wnękę na koło zapasowe do wykorzystania na parę drobiazgów (w XSARZE koło zapas. było pod samochodem)
~olek
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Porównując z Astrą III i Focusem II, wewnątrz mam dużo więcej miejsca, plastiki są miękkie - nic nie skrzypi (w Focusie po 80k coś skrzypiało). Z Astrą nawet nie chce mi się porównywać bo to złom. Kierownica znacznie lepiej leży w dłoniach. Spalanie o wiele mniejsze-ponad litr do dużo- jedyny minus to dynamika i elestyczność silnika. Teraz wziąłbym silnik 1.6 120KM.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Citroen C4 II-giej generacji jest doskonałym samochodem dla kogoś kto ceni komfort podróżowania i pragnie czerpać przyjemność z jazdy. Doskonałe zawieszenie, znakomite wyciszenie, dobre osiągi i ekonomika, a ponadto piękne wnętrze samochodu jak i jego wygląd zewnętrzny potwierdzają, że najnowsza C4 jest doskonałym wyborem.
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Ogólnie jak do tej pory z samochodu jestem bardzo zadowolony, w wersji exlusive kilka dodatków jest bardzo fajnych. Rewelacyjny jest automatyczny hamulec postojowy który przy ruszaniu sam się zwalnia. Bardzo wysoka jakość materiałów we wnętrzu. Deska rozdzielcza (ale z nawigacją) robi wrażenie. Zobaczymy tylko co z niezawodnością.
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Trzeba przyznać, że Citroen się postarał przy nowym C4. Auto nie jest może tak awangardowe jak poprzednia wersja (ocenia się, że stało się golfo-podobne) ale mnie to nie przeszkadza. Wykonanie i użyte materiały są dobrej jakości. Komfort i wygoda, jak na Francuza przystało. Ocena ogólna to +4.
~prz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dobre, bardzo ładne auto w odpowiedniej cenie. Przeciętna niezawodnośćw tym segmencie aut. W sumie porównywala jakość do popularniejszy konkurentów a znacznie niższa cena. Silnikiem jestem rozczarowany. Głośny, mało dynamiczny, paliwożerny a w dodatku nie można być pewnym jego niezawodnej pracy.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mówiąc szczerze nie spodziewałem się aż tak dobrego samochodu. Opinie były jakie były. Do tego francuskie samochody dobrej prasy nie mają, więc moje obawy były spore. Niepotrzebnie. Samochód spisuje się rewelacyjnie. Konkurencyjnym zakupem był Chevrolet Cruze. Teraz ciesze się, że wybrałem Citroena.