Lista ocen Citroen C4 II (109)

~C4 owner
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
auto bardzo dobre - ale trzeba poczekać na pełną oceną - pewnie za rok coś dopiszę
~zibi61
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
W mojej ocenie cytrusek zasługuje na słowa uznania,przestronny,zegary czytelne,masaż,doświetlenie zakrętów,i wiele innych rzeczy które go wyróżniają.
~Voytas
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Super samochód. Opowieści że najgorsze samochody są na \"F\" czyli Fiat, Ford i Francuzy mogę na razie włożyć między bajki.
~Rico
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Wysoka kultura pracy silnika. W przedziale szybkości 60-80 kompletna cisza w kabinie. W czasie przyspieszania silnik mruczy jak jak min. 2 litrówka - b. przyjemny dzwięk. (Silnik)
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Mam wersje po faceliftingu ale jeszcze z silnikiem eHDI -114km {1.6 HDI 115 (DV6C) BVMP 6} - automat z normalną skrzynią :), przyzwyczaiłem się do niej i jestem szczęśliwy, gdyż w 90% jeżdżę po mieście. Plusy: komfort w środku, komfort z jazdy, wystarczająca przestrzeń z tyłu i w bagażniku, wygląd, wykonanie wnętrza, dobre spalanie, u mnie średnia 5,6l. Minusy ciut za głośno powyżej 140 km/h :) i chyba jednak wolałbym odrobinę mocniejszy...
2,5
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
W lutym skończyła się gwarancja. W kwietniu padła sprężarka klimatyzacji, naprawa 3000zł. Dwa dni temu stracił moc, awaria silnika. Okazało się, że w tych modelach pasek rozrządu zatopiony jest w oleju. Pasek ma starczyć na 120 tyś km, natomiast u mnie przy 70 tyś zaczął się kruszyć, a guma z niego pływająca w komorze silnika zatyka filtry co może doprowadzić do braku smarowania. Problem ogólnie znany w serwisie więc mój przypadek nie jest...
~sowa
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
po uruchomieniu przy niższej temperaturze troszkę hałasuję do czasu nagrzania, ogólnie silnik cichutki na biegu jałowym nic nie czujemy głośniejszy od ok 140 km/h chcąc mocniej docisnąć musimy wejść na obroty 4500 - 6000 jak w japońskich szlifierkach. (Silnik)
~Severyn
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Silnik cichy i dość dynamiczny. Jak dla mnie idealny. W zupełności wystarcza do codziennej jazdy po mieście i sporadycznych eskapad za miasto. (Silnik)
1,7
~Robka
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Do gwarancji ok, później masakra. Jakbym nie miał tego samochodu od nowości pomyślałbym że ma przejechane milion kilometrów.

Usterki Citroen C4 II

Citroen C4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~mirek
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
ogólnie autko i z wyglądu i z użytkowania godne polecenia,