Lista ocen Citroen C4 II (109)

~Cubusb
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mała moc ale spory moment, ten silnik wystarczy do dynamicznej codziennej jazdy, jednak gdy jedzie 5 osób robi mu się ciężko. (Silnik)
~CARol
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Ekonomiczne auto z ekonomicznym silnikiem w ekonomicznej cenie, cenie części zamiennych też.
~sławomir
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Komfortowe i atrakcyjne auto, bardzo przyjemne wnętrze wykonane z dobrych materiałów. Dobrze wyposażone i przyjemne w prowadzeniu jednak silnik benzynowy 1.6 120 KM rozczarowuje.
~zi3i
Hatchback 5d Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Obecnie daję ocenę pozytywną zobaczymy jak będzie z upływem lat....
2,9
~Tomek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przy 25000km zaczął przerywać raz na tydzień, póżniej raz na dzień aż padła świeca. Nie obyło sie bez lawety, ponieważ ledwo jechał. Serwis wymienił świece. Po 5 tyś km znowu laweta. Okazało się, że (wersja serwisu) w tych silnikach zbiera się nagar, który brudzi świece. Serwis usunął problem czyszcząc kanały dolotowe, niestety bezskutecznie, ponieważ dalej czasami przerywa. (Silnik)
~Roman
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Bardzo przyjemny samochód za rozsądna cenę praktycznie ma wszystko czego oczekiwałem , minusem jest brak 6 biegowej skrzyni. Ponieważ jest to mój 18 samochód i jeździłem różnymi pojazdami średniej klasy m.innymi C5 pierwszej generacji mam możliwość pewnego porównania. I tutaj moją C4 oceniam bardzo dobrze szczególnie za komfort, bagaznik, wyposażenie wersji Selection, brakuje tylko nawigacji ale wolę swoją bo aktualizacja fabrycznej bywa...
~~piotr
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Przyznam, że miałem obawy co do mocy silnika, ale zupełnie niepotrzebnie. Wystarczający do jazdy po mieście i wyjazdów poza miasto. Bardzo dobra dynamika, oszczędne spalanie - średnio 5l/100km! W porównaniu do silnika 1,6 benzyna, 110KM w Astrze III - rewelacja. (Silnik)
~peter new c4
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak dotychczas jestem zachwycony z użytkowania tego auta
~J
Hatchback 5d Facelifting 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
6 bieg na autostradzie pozwala na komfortową jazdę z prędkością 160 (Wyciszenie)
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Do jego miękkości trzeba się przyzwyczaić...ale jak się kiż przyzwyczaisz...bajka (pozytywna) (Układ jezdny)