Lista ocen Citroen C4 II (109)

~ernest_pierwszy
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Najlepsze auto jakie kiedykolwiek kupiłem. W porównaniu z moim poprzednim, megawypasionym, nowym z salonu mondeo za 120 tys. zł to super okazja. Jestem zachwycony, że mam to auto i że pozbyłem się mondeo 2009 r.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Citroen C4 II-giej generacji jest doskonałym samochodem dla kogoś kto ceni komfort podróżowania i pragnie czerpać przyjemność z jazdy. Doskonałe zawieszenie, znakomite wyciszenie, dobre osiągi i ekonomika, a ponadto piękne wnętrze samochodu jak i jego wygląd zewnętrzny potwierdzają, że najnowsza C4 jest doskonałym wyborem.
~pejotpe
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Jeden z ładniejszych kompaktów na polskich drogach i jeden z wygodniejszych...
~Jack Hoho
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Ogólnie jak do tej pory z samochodu jestem bardzo zadowolony, w wersji exlusive kilka dodatków jest bardzo fajnych. Rewelacyjny jest automatyczny hamulec postojowy który przy ruszaniu sam się zwalnia. Bardzo wysoka jakość materiałów we wnętrzu. Deska rozdzielcza (ale z nawigacją) robi wrażenie. Zobaczymy tylko co z niezawodnością.
~Misiek2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Kompakt, któremu bliżej do klasy premium. Komfort podróżowania, wyposażenie, jakość zastosowanych materiałów pozostawia konkurencję daleko w tyle. Jeżeli auto okaże się równie niezawodne, to niczego więcej nie potrzeba
~Yoka
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Polecam :) Dobrze skrojony samochód wg wzorców niemieckich z francuską finezją. Tablica rozdzielcza z nawigacją zapiera dech w piersi. Jeździ sie ekonomicznie i potrafi dynamicznie reagować na nacisniecie na pedał gazu :) Fajny samochód :)
~Andrzej P.
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Mówiąc szczerze nie spodziewałem się aż tak dobrego samochodu. Opinie były jakie były. Do tego francuskie samochody dobrej prasy nie mają, więc moje obawy były spore. Niepotrzebnie. Samochód spisuje się rewelacyjnie. Konkurencyjnym zakupem był Chevrolet Cruze. Teraz ciesze się, że wybrałem Citroena.
~BOD1KIDI1
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Bardzo dobry samochód, dobrze wykończony, ekonomiczny, duży komfort. Świetna relacja jakości do ceny. Oceny dokonuję biorąc pod uwagę klasę auta (ocena "doskonale" dla najlepszego w klasie)
~Hubee
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Nie da sie ukryc - uwielbiam to auto! Dobrze wyciszone, wykonane odpowienio do moich oczekiwan i oszczedne. Dobre materialy, miekka deska, podlokietniki, nic nie skrzypi. Czasem na wiekszch dziurach cos tam slychac, bez tragedii. Zrobilem moim C4 34.000km bez najmniejszej awarii, obecnie mam na liczniku 47.000km, jedze srednio 2.500km miesiecznie. Kupielem roczne auto bezposrednio od Citroena, dostalem dwuletnia gwarancje, ktora mam do lipca....
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~Jpj
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Oceniałem już samochód po kilku miesiącach. Dzisiaj wiem już że jest to naprawdę niezwykle udany samochód. Cichy, komfortowy, wygodny i bardzo oszczędny.