Lista ocen Citroen C4 II (109)

~Grabicak
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
całkiem przyzwoity, duży kompakt. komfortowy i wygodny. Zaskakująco duży bagażnik. Można na przykład zmieścić do niego 4 koła 16-calowe i zamknąć bagażnik bez przesuwania foteli. a to już jest wynik.
~bychu81
Hatchback 5d 1.4 16v VTi 95KM 70kW
Auto mam od paru dni kupiłem 1,4 ( okazja ) nie zależy mi na mega przyspieszeniu, dlatego nie mogę narzekać, lecz nie ma szału auto nie jest demonem prędkości :) (Silnik)
3,2
~Marek
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Nigdy więcej citroena! Problemy z usterkami / wadą fabryczną w postaci niepoprawnie wykonanej powłoki lakierniczej na aluminiowej masce silnika w c4 II / pomimo nagminności zgłaszanej wady -nieobjęta bezpłatną akcją serwisową / objawiającą się powstawaniem bąbli / -purchli oksydacji aluminiowej czyli korozji stopu –procesu, którego nie można już zatrzymać –jedynym rozwiązaniem jest wymiana maski / –pojawić może się w każdej chwili i naprawa...
~Saintcik
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Przejechałem autkiem narazie 3 tys km. Poki co nie widze zadnych wad. Żwawe i wcale nie takie małe autko jak by sie na początku wydawało.
~Tomalis
Hatchback 5d 2.0 HDi 150KM 110kW
Na początku zaznaczam,że oceniam wersję C4 Picasso...Silnik naprawdę fajny. Nie jest demonem prędkości ale na poruszanie się po naszych drogach w zupełności wystarcza. elastyczny dość cichy, idealna jednostka do tego samochodu. (Silnik)
~marpas
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Ja jestem z niego bardzo zadowolony. Spokojnie i komfortowo.
~Oki
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Myślałem o różnych markach. Golfami i Paskami jeżdżą wszyscy więc od razu odpadły. Wyznacznikiem była rdza ,silnik, czyja elektryka,wnętrze i wygląd. Została cytryna.Bardzo wygodne autko.Nad morze 600km i zero zmęczenia.
~JPJ
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Daję 4,4. Auto warte (na razie) wydanych pieniędzy. Znakomite rabaty u Citroena, miła obsługa. Model chyba mało popularny (nie widać go sporo na drogach) ale przez to jeszcze bardziej godny zainteresowania. Silnik - chluba PSA.
~witgli
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Ciche, dynamiczne i oszczędne autko, o zawieszeniu nieco twardszym niż moje przyzwyczajenia do dotychczasowych Citroenów. Zaskoczył mnie również na plus bagażnik C4 (380 l) mimo, że teoretycznie mniejszy niż w XSARZE (poprzednik C4 - 408 l) to jednak tego się nie czuje ze względu na wymiary i regularny kształt oraz wnękę na koło zapasowe do wykorzystania na parę drobiazgów (w XSARZE koło zapas. było pod samochodem)
~Tom
Hatchback 5d 1.6 HDi 112KM 82kW
Całkiem przyjemne auto do miasta i na trasy, ze żwawym i ekonomicznym silnikiem, w środku dużo miejsca, pojemny bagaznik. Przeczy stereotypom o francuskich awaryjnych autach.