Lista ocen Citroen C4 II (109)

~ozzyic
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Wybór samochodu trwał trochę czasu. Najbardziej zależało mi na czymś, co nie jest "typowe do bólu". Poza stylistyką zależało mi także na przyzwoitym wyposażeniu (którego w sumie jest aż nad to, ale narzekać nie mam zamiaru) oraz normalnym ręcznym, bo powoli zastępują go elektrycznym odpowiednikiem, stąd najwyższa odmiana nie wchodziła nawet w grę. Samochód, jego wygląd, cieszy mnie wybitnie ale to kwestia gustu oczywiście. Wnętrze...
~elanski2
~elanski2
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Trzeba przyznać, że Citroen się postarał przy nowym C4. Auto nie jest może tak awangardowe jak poprzednia wersja (ocenia się, że stało się golfo-podobne) ale mnie to nie przeszkadza. Wykonanie i użyte materiały są dobrej jakości. Komfort i wygoda, jak na Francuza przystało. Ocena ogólna to +4.
3,5
~prz
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dobre, bardzo ładne auto w odpowiedniej cenie. Przeciętna niezawodnośćw tym segmencie aut. W sumie porównywala jakość do popularniejszy konkurentów a znacznie niższa cena. Silnikiem jestem rozczarowany. Głośny, mało dynamiczny, paliwożerny a w dodatku nie można być pewnym jego niezawodnej pracy.
~GJI
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Zawsze jeździłem niemcami albo japońcami i nie wiem jak to się stało że skusiłem się na francuza ale póki co jest rewelacyjnie.Po 15 latach prób z różnymi markami znalazłem wreszcie samochód który daje przyjemność z jazdy. Miałem auta z klas wyższych i niższych od C4 (VW, fordy, mazdę, audi itp, itd.)Miałem kombi, SUVa, sedany i inne (przeważnie nowe albo kilkuletnie). Ale tak przyjemnego i przyjaznego auta jak C4 jeszcze nigdy.
~Rafał
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Generalnie samochód bardzo udany. Nie żałuje zakupu. Jego największe zalety to: komfort podróżowania, pojemny bagażnik, dobre wykończenie, ciekawe silniki no i oczywiście konkurencyjna cena. Dodatkowo samochód prezentuje się elegancko i nie jest nudny stylistycznie. Gama silników nie jest może powalająca ale każdy znajdzie coś dla siebie. Samochód użytkuje głównie w mieście dlatego wybrałem jednostkę benzynową 1.6VTI. Silnik pracuje cicho do...
3,6
~Ikar
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Dobrze wyglądające, duże auto kompaktowe dla niezbyt wysokich osób. Raczej nie dla podróżujących dużo, źle się czuje na autostradach.
~adam_VaV
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Przebieg 700km. Samochód bardzo wygodny, przestrzenny jak na tą klasę. Pojemność bagażnika w porządku. Dynamika jazdy zadowalająca. Zawieszenie ok. Wygodne siedzenia, rozmieszczenie przycisków na konsoli przemyślane, wielofunkcyjna kierownica. Po prostu podoba się!
~Janek
Hatchback 5d 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Samochod sluzbowy wiec nie ma lekko - ale trzyma sie dzielnie. Bardzo dobre wyposazenie nawigacja pakiet miejski elektryczny komputer pokladowy mozliwosc zmiany kolorow oswietlenie deski podlaczenie do Iphona tempomat ogranicznik ESPitd. Jak mowial prawie full wypas :)) do pelni szczescia brakuje skory i szklanego dachu. Cena katalogowa 84 tys - Arval kupil za 64 - bez komentarza. Za cene Arvaloska kupil bym dla siebie bo warto za cene z...
Dziennik kosztów dla Citroen C4 II
5,6
7,6
9,6
~STANLEY Brzeszcze
Hatchback 5d 1.6 16v VTi 120KM 88kW
Polecam ten samochód wszystkim ceniącym sobie komfort i jakość wykonania.Citroen wspiął się o jedną półkę wyżej w porównaniu do poprzednika i chwała za postęp w konstrukcji zawieszenia.