Lista ocen Citroen C5 II Kombi (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~waldek@imho.pl
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
Na gwarancji tylne światło stopu. Nie pamiętam czy coś jeszcze, ale na pewno do serwisu często nie przyjeżdżałem. Przeszkadzało mi tylko, że podczas przejeżdżania szybko przez duże kałuże odrywały się odsłony spod samochodu. Uważam, że jakby je umocowali na śruby to problemu by nie było.
~patrique_g@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Mogłoby być lepiej, -żarówki postojowe to rzeczywiście jakiś mankament konstrukcyjny -krańcówki w zamkach drzwi, i tu problem zamków nie da rady rozebrać - ponitowane, trzeba wymienić -nie można otworzyć skadinąd otwieralnej szyby klapy tylnej -nie zapala się światło w kabinie..czasem
~Piotr
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
1. Zablokował się przy 70 tys. przełącznik ciepłe/zimne powietrze. Koszt 300 PLN. 2. Żarówki świateł mijania przepalają się co 10-15 tys. kilometrów. Wymiana jest bardzo uciążliwa ale ASO robi to za darmo (Elbląg) lub za 8 zł (Poznań), 10zł (Warszawa) w zależności które.
~jbordzilowski
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Do tej pory jedynie wystepują awarie żarówek swiateł krótkich (co ok pół roku jedna żarówka) i i postojowych (2 żarówki). Reszta bez problemów. Do tej pory mam nawet oryginalne wycieraczki i pracują całkiem dobrze. Klocki hamulcowe wymieniłem po ok. 85 tys km.
~Marti
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Drobiazgi. Nie działało otwieranie szyby w tylnej klapie, naprawa zajęła 2 godziny o koszt 0 zł. Doszły klapki w nagrzewnicy, ale to norma w tym modelu. Koszt nie mały ( klapki w serwisie ponad 300 zł) ale wymienione własnymi rękami.
~andrzej9140@op.pl
Kombi 1.8i 16V 125KM 92kW
- \"Odbijające\" w drugą stronę kierunkowskazy - otwierająca się tylna szyba w kombi - strzępiący się pas bazpieczeństwa - źle zaprogramowane przyciski klimatyzacji i odmrażania przedniej szyby
~RK
Kombi 2.0i 16V 140KM 103kW
tylna szyba otwierana oddzielnie -scieżka z prądem w szybie -przeciera sie -błąd konstrukcji - ale ominięta cieńkim kabelkiem zaklejona taśmą /niewidoczna/ i działa bez problemu
~Walędziak
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Na razie dopieszczam po poprzednim właścicielu, tak że jest dużo drobiazgów do naprawy. Ja mam tak, że lubię kiedy auto jest w 100 % sprawne i jest w stanie \"fabrycznym\"
~szymon
Kombi 1.6 HDi 109KM 80kW
trochę rzeczy zaraz po kupnie trzeba było ponaprawiać (ale to na gwarancji). trochę kłopotów z elektroniką. no ale ona jest już wszędzie...
~jackly
Kombi 2.0 HDi 136KM 100kW
Wymieniałem ze 3x czujniki od parkowania, na szczęście Chińczycy już je podrabiają i u nas kosztuje to z 30 zł.
Citroen C5 II Kombi