Lista ocen Citroen C5 III Sedan (72) - Widoczność

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JA C5 X7 III
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Widoczność, przód , boki, tył jak dla mnie OK. Duża regulacja foteli, pozwala zająć dobrą pozycję za kierownicą, i wszystko widzieć. Duże lusterka zewnętrzne, duże wewnętrzne,czujnik parkowania połączone wraz z wyświetlaczem
~Doom
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Dość szerokie słupki delikatnie utrudniają widoczność na skrzyżowaniach. Słabo też jest z widocznością do tyłu, dlatego czujniki parkowania się przydają. Szyba przednia i boczne bez zastrzeżeń.
~Romza
Sedan 2.0 BlueHDi 180KM 132kW
Do przodu i na boki dobrze. ( Słupki boczne nawet nie przeszkadzają) Do tyłu już tak dobrze nie jest , ale czujniki i wszystkie systemy wspomagania cofania bardzo pomagają.
~lisek-85
Sedan 3.0 V6 HDi Biturbo FAP 241KM 177kW
Widocznosc jest kiepska w zasadzie we wszystkie strony. Ale mi to pasuje, bo czuje sie jak w sportowym aucie. Syatuacje ratuje asystent parkowania, ktory dziala na prawde dobrze.
~bonusso
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Radzę sobie. Trzeba uważać, czujniki parkowania są niezbędne, przy nisko ustawionym fotelu (a tak jeżdżę) do przodu na parkingu też trzeba się skupić. Na trasie - OK
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Spędziłem w tym aucie na prawdę dużo czasu. Większość w dłuższych trasach. Wykonane i dopasowane materiały. Hydro zawieszenie. Jest bardzo dobrze.
~citroenc5
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo dobra widoczność. Ponadto wydaje się, że samochód jest węższy niż w rzeczywistości - łatwiej (pewniej) się prowadzi w ruchu miejskim.
~Mar Jelenia Góra
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czytałem o słupkach, które przeszkadzają, o tylnej szybie, która jest za mała - dla mnie fantastyczna widoczność. Duże lusterka, wszystkie fotochrom - bomba !
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
generalnie mało widać , wysoko poprowadzona deska rozdzialcza, male szyby, uczucie siedzenie w samochodzie coupe, mi to nie przeszkadzalo ...

Usterki Citroen C5 III

Citroen C5 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ronin
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wysokie i wąskie szyby robią swoje. Szczególnie do tyłu. Dobre lusterka. Dzięki podświetleniu wnęk na nogi doskonale widać, czy dobrze wypastowałeś sobie buty.
Citroen C5 III Sedan