Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~killer1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
auto jest na gwarancji i tylko dlatego dałem dobrze bo sa pieerdoły które mnie wkurzyły. 1. nie chciał parować sie telefon z samochodem przez bluetootha. w serwisie odłączono kleme dodatnią akumulatora na 3 s i po tym zabiegu było ok. kleme..odłączyć..żeby sparował sie telefon z autem..buhahaha 2. po tygodniu od zakupu, podczas największych mrozów spalił sie żarnik w silniku (tak lakonicznie odpowiedziano mi w serwisie). podobno z powodu...
~polrob
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jedynie czujnik drzwi kierowcy wymieniony na gwarancji - podobno wadliwa serja i teraz zostałem wezwany na akcje serwisowa związaną z sprawdzeniem spinek mocujących listwy przy przedniej szybie oraz zmianę (przeprogramowanie) kalkulatora wtrysku co jest związane z przystosowaniem silnika do normy Euro 5 i zwiększenie mocy do 143KM tak jak obecne wersje sprzedawane w roku 2009r.(z salonu wyjerzdzał jako euro 4 138kM).
~ANSEL
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Trochę tego jest niestety na szczęście jeszcze gwarancja. Lusterko wsteczne przestało sie ściemniać automatycznie- wymienili działa. Zapalała sie kontrolka od ESP- wymienili jakąś wiązkę jest OK. Rdzewieją listwy boczne niby chromowane. Trzeszczące podłokietniki w dzwiach to niebywałe w takim aucie ale jak trzeszczą... nawet w ciężarówkach tak nie ma.
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czujnik zamka centralnego drzwi kierowcy - wymiana na gwarancji. Ogranicznik drzwi kierowcy trzeszczał - zamiast go nasmarować wymienili na gwarancji. Złamał się jeden z dwóch bolców pokrywy schowka pasażera - wymiana pokrywy na gwarancji. W Nissanie też miałem takie \"duperele\" na starcie.
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Sonda lambda (czujnik) założona w ASO z kablem poprowadzonym zbyt blisko rury wydechowej i z tego powodu włączony czujnik "usterka silnika" psuł mi humor przez dobre 2 miesiące. W końcu ustalono i naprawiono. Oprócz tego bez zarzutu.
~Doniec
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wycieki spod silnika i skrzynii biegów, radio do wymiany z powodu przepalenia obwodów przy ok. 110tyś km, co chwila następował reset radia i nawi. Słaby lakier przez co ciągłe odpryski.
~jonaszm
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Co ciekawe drobne usterki w tym samochodzie nie występują. Faktycznie się poprawili w stosunku do I generacji, ale...
~geotymek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za krótko go mam aby obiektywnie ocenić ale po 3 dniach zaczęły trzeszczeć plastiki w dzwiach i do szału mnie obecnie to doprowadza.
~Mar Jelenia Góra
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jeszcze nic się nie zepsuło mam auto od miesiąca i przejechane dopiero 5000 km , jestem dobrej myśli .
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
6,7
~Peter
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Ciągłe świerszczyki z wnętrza auta , co tydzień nowy do wyeliminowania,strasznie denerwujące.
Citroen C5 III Sedan