Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (26) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
no tutaj to francuzi sie postarali, miejsca duzo szczegolnie z tylu. przy max odsunieciu do tylu . moj syn, ktory ma prawie 2 mtr , mowi ze jest spoko, z przodu natomiast bardzo wygodne ergonomiczne siedzenia, maja tyle funkcji ze dopasowac mozna do najbardziej wybredych lacznie z masazem dla kierowcy - a to jest super sprawa
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
2,85 cm rozstawu osi daje dużo przestrzeni. Szczególnie doceniam szerokość wnętrza (jedna z największych w klasie) ze względu na trójkę dzieci wożoną z tyłu (w tym jedno jeszcze na foteliku).
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
przestronny ten samochod nie jest, raczej wciaga do srodka i stara sie obudowac pasazerow ale miejsca wystarcza , przy 190cm nic mi nie przeszkadzalo... jednak rozebrac sie z marynarki ciezko :)
~qazwalt
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czworo + pies - i wszyscy maja miejsce dla siebie. Z tyłu dla dorosłych również. Bagażnik - 2*duże walizki + 2 bagażowe i 2 plecaki i jeszcze można coś wrzucić.
~Mar Jelenia Góra
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dużo miejsca dla kierowcy, pasażerów. Przestrzeń bagażowa też nie budzi większych zastrzeżeń w końcu to tylko sedan, ale dwa duże wózki wchodzą + torba podróżna ...
~Patryk P.
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
dla pasażera i kierowcy ok. Mam 188 i gdy odsunę fotel to za mna jest malo miejsca nawet dla 4 letniego dziecka w foteliku.
~geotymek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Z tyłu za mało miejsca! Bardzo duże kanapy i fotele i grube drzwi sprawiają że miejsca jest mało zwłąszcza z tyłu
~killer1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
mieszcze sie. bez fajerwerków, ale ok. jak dla mnie za wysoko sie siedzi. fotele dobrze trzymają. pasażerowie sa zadowoleni:)
~Ronin
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Więcej nie potrzebuję (mam 184 cm wzrostu) ani z przodu ani z tyłu. Na szerokość z tyłu też jest bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
6,7
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dużo miejsca nawet dla 5 osób dorosłych. Bardzo duży bagażnik.
Citroen C5 III Sedan