Lista ocen Citroen C5 III Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2008-2015 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~killer1
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
długa macha daje poczucie większego auta niz jest w rzeczywistości. mam 196 cm i ogólnie ogarniam każde auto ale linia lusterka wew. ogranicza mi widocznośc. na szczęscie w parkowaniu pomagaja czujniki choć często też wskurzają kiedy jedziemy powoli w ciasnej uliczce - reagują na kazde auto na poboczu:) dodatkowo, podczas śnieżycy zalepiały sie czujni wskazując że cały czas mam przed sobą przeszkode.
~fantomas
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czasy olbrzymich powierzchni szyb minęły. Pomimo wysokiej linii okien i małej powierzchni tylnej szyby widoczność jest dobra. Duże lusterka. Widoczność w nocy rewelacyjnie poprawia doświetlenie zakrętów. Nareszcie nie muszę ciągle poprawiać położenia lusterka (oślepianie przez jadących z tyłu) bo jest ono elektrochromatyczne. Parkowanie ułatwiają radary z przodu i z tyłu.
~bogi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
widocznosc w lusterku wstecznym,tutaj mogloby byc lepiejale tylne zaglowki do dolu i nie jest zle , taka uwaga do wkleslej szyby tylnej , odnosze wrazenie ze przez tą wkleslosc do srodka , ona ciagle jest czysta, sprawdzalem pare razy, auto brudne po calym dniu jezdzenia ,a byla juz odwilz ,a szyba z tylu czysta.?
~darex
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Spędziłem w tym aucie na prawdę dużo czasu. Większość w dłuższych trasach. Wykonane i dopasowane materiały. Hydro zawieszenie. Jest bardzo dobrze.
~Mar Jelenia Góra
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Czytałem o słupkach, które przeszkadzają, o tylnej szybie, która jest za mała - dla mnie fantastyczna widoczność. Duże lusterka, wszystkie fotochrom - bomba !
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
generalnie mało widać , wysoko poprowadzona deska rozdzialcza, male szyby, uczucie siedzenie w samochodzie coupe, mi to nie przeszkadzalo ...
~Ronin
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Wysokie i wąskie szyby robią swoje. Szczególnie do tyłu. Dobre lusterka. Dzięki podświetleniu wnęk na nogi doskonale widać, czy dobrze wypastowałeś sobie buty.
~geotymek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Nie da się za bardzo obnizy siedzenia i przy większym wzroście nie widać sygnalizatorów świateł jak się stoi jako pierwszy przed nimi.
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Poza lusterkami jest kiepsko, aby zobaczyć światła nie raz już musiałem się nachylać.
~Michu78
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
widać to z niego słabo - raz nie zauważyłem nawet opuszczonej rampy z auta i się lekko nadziałem
Citroen C5 III Sedan