Lista ocen Citroen CX II Hatchback (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jakub
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
może to sprawa mojego egzemplarza, ale słabo dmucha do kabiny. Nie przeszkadza mi to, bo ogrzewanie spełnia swoją funkcję, z tym, że nie robi "wiatru" w kabinie. Poprostu robi się ciepło - bez widocznych/odczuwalnych podmuchów
~zackart
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
Jak dla mnie najsłabszy punkt. Klima działa tak sobie a ogrzewanie raczej nie sprawdzi się zbyt dobrze przy wyjątkowo niskich temperaturach ale mało mi to przeszkadza
~paweł ziemnieiwcz
Hatchback 2.5 TD 95KM 70kW
posiadam wersje bez klimy - jedynie z utrzymywaniem stalej temperatury we wnetrzu i moge stwierdzic tylko dmuchawa jest troche malo wydajna
~Andrzej Sikorski 0 504 691 721
Hatchback 2.5 GTi 123KM 90kW
To nie najlepsza cecha CX-a. Mało wydajny silnik wentylacji, elektryczne sterowanie temperatury też zawodzi po latach. W zimie chłodno, w lato konieczna klima.
~Domas
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
mam wersję z klimą nawiew ciepło - zimno dramat / oczywiście wszysko działa ale dym z papierosa się nie rusza :-)
~zszaran@poczta.onet.pl
Hatchback 2.2 TRS 115KM 85kW
Dźwięk elektrycznych przełączników nawiewy jest elektryzyjąca, sam nawiew przyzwoity, nie miałem klimy, więc nie wiem jak działała.
~Jacek Perz jperz@ikar.com.pl
Hatchback 2.5 D 75KM 55kW
Ogrzewanie bardzo skuteczne. Wentylacja mimo braku klimatyzacji pozwala stac w korku, w pełnym słońcu z zamknietymi szybami.
~Mariusz z Gdańska 604455025
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
działa wydajnie jak w dobrej kotłowni brak klimy ale jest el.daszek z owiewką naprowadzającą powietrze
~rise6@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 GTi Turbo 168KM 124kW
nawiewy i ogrzewanie bez zarzutu nie wiem jak klima bo jeszcze jej nie nabilem
~buko abu
Hatchback 2.5 TD 120KM 88kW
Kierowca i pasażer idealnie, nieco gorzej z tyłu.
Citroen CX II Hatchback