Lista ocen Citroen Jumper I (51)

~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Ogólnie mam do Jumpera ogromne zaufanie. Jeździłem wieloma egzemplarzami w różnym wieku i z różnym przebiegiem. Uważam, że jest to najlepsze auto dostępne na rynku.
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Jak tankujesz dobre paliwo, to wszystko jest ok. Jak na tą moc trochę słabo elastyczny, ale to też wina skrzyni biegów (Silnik)
~AsaEl
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Po rozwiazaniu problemu z wcześniejszymi usterkami autko było by całkiem przyzwiote, Tak duża ilość Elektroniki w aucie nie zawsze wychodzi na dobre np serwis wprost powiedział że nie naprawi tego, do dnia dzisiejszego nie znalazłem śmiałka co zabrał by sie za sprawdzenie instalacji świecy płomieniowej
~jacek
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Dobry, elastyczny motor. Z rozpędzaniem nie ma problemów, na pusto błyskawica. Przy wyprzedzaniu załadowanym trzeba już uważać (Silnik)
2,5
~Jedras
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Robiąc ok 8 tysięcy miesięcznie oczekiwałem lepszej jakości. Odradzam ten samochód, a na pewno z tym silnikiem, i nie oceniam tu serwisu Citroena.
2,6
~Jedras
3,7
~robert213@poczta.fm
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Ogólnie jestem zadowolony,serwis we wlasnym zakresie czyli u znajomego mechanika bo serwis citroen to porażka.Przebieg to niecałe 100 tys(zmaiana silnika w niemieckim serwisie),ile bylo najechane na starym silniku nie mam pojęcia.
~Krzysztof
Furgon 2.2 HDI 100KM 74kW
Samochód niezawodny, pewny, ekonomiczny, wygodny,łatwy w naprawie i obsłudze z niezawodnym silnikiem.
~Grzech
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
Jak na dostawczaka super moze jechac bez gazu na 5 biegu albo poscigac sie z osobowkami w dodatku jest bardzo wytrzymaly moj przy tym przebiegu chodzi jak nowy (ale słyszalem ze to malo jak na ten silnik bo niektore maja namachane ponad 800 tys i ciagle jezdza)poza tym ma wade lubi cieknac (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper I
9,6
~Adam
Furgon 2.5 TD 90KM 66kW
w sumie dobre autko. dosyc nie zawodne i pewne. dobrze prowadzi sie z ladunkiem i przyczepa. raczej nie wrazliwe na przeladowanie... 2,5 tony mozna mu włożyc:)