Lista ocen Citroen Jumper II (40) - Silnik

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marino
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Przejechałem tym autem ponad milion km,miałem 2 poważne awarie.Pierwsza EGR na gwarancji, druga komputer po gwarancji. Poza tym sprzęgło wymienione po ok 600tyś następne wytrzymało 300tyś Wtryski ok 900tyś kilka razy EGR, zawory wysokiego ciśnienia. Silnik Forda uważam za udaną jednostkę, puste auto nadal radzi sobie dobrze, a z ładunkiem no cóż to tylko 120KM (wersja L4H3) Niskie spalanie 8,9l/100km
~krzychu
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
choć posiadam najsłabszy silniczek z całej gamy ze skrzynią 5 to do normalnej jazdy w zupełności wystarcza i nie można powiedzieć, że jest to muł. Jest bardzo cichutki, oszczędny - 6l na pusto w trasie z prędkością 90 - 100km/h, a załadowany po dach (1.5T ładunku) - 7.5l - rewelacja - sam byłem w szoku bo poprzedni master z 2.5 silnikiem jak spalił mi 10 litrów to był sukces.
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Beznadzieja po przejechaniu 45000 pękł tłok na drugim cylindrze zabrali gwarancje mało tego naprawiłem na własny koszt oczywiście za holowanie też zapłaciłem .przy 49000 tys stoi znowu w aso komputer zwariowal silnik wyłanczał sie podczas jazdy okazala sie woda w komputerze naprawa na mój koszt (brak gwarancji) w plecy ogółem szczerze nie polecam to zwykły szajssss
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik jest wytrzymały ale jeżeli chodzi o zawodniość to masakra auto na gwarancji miało mnóstwo usterek.Łącznie z wymianą koła zamachowego silnika.Teraz skończyła sie gwarancja 2 miesiace temu i zaczyna wyciekać olej z wału napędowego. Auto jest w ciągłej eksplatacji u nas od nowości jest zadbane. Nie polecam tego samochodu pod względem zawodności silnika
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Silniczek ma wystarczającą dynamikę jak na busa i na polskie drogi, po autostradzie można spokojnie jechać 120-130 km/h bez zbytniego męczenia silinika i całkiem ekonomicznie. Jest bardzo bardzo oszczędny na trasie bujając się za tirami 80-90 km/h z 1T na pacę spala symboliczne 6 literków. Rewelacja.
~Krisss
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Silnik oceniam u siebie na 4z10 poniewaz miałem Peugeota Boxera 3.0HDI i naprawde tam było czuc te 157km a Peugeot 3.0 naprawde jest mułowaty przy pełnym załadunku w gorach trzeba duzo redukowac na tych samych trasach peugeot przeładowany nawet dużo lepiej dawał sobie rade.
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Tragedia silnik 2.2 HDI I silnik wytrzymal 164 tys i rozleciał sie w Niemczech II silnik po brzebiegu 235 tys km własnie znowu sie rozlecial i stoi w Niemczech zalany olejem na parkingu - KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!
~Tomek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Opisuje tu silniki 150 konny w którym wyeliminowano wady twgo 120 konnego .Wady : wymiana łańcucha rozrządu co 300 tys kn .Koniecznosc czyszczenia i ustawiania Wtryskow oraz pompybco 100-120 tys km
~marcin
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
wypaliło mi dziurę w tłoku przy 50tyś km-zobaczymy co zrobi teraz serwis ale już szukają powodu żeby mignąć się od wymiany silnika!!! serwis citroen polska to padaka, prawdziwa tragedia a gwarancja to fikcja
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II
10,9
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Motor sprawuje sie calkiem niezle, gdy turbina juz zlapie to nawet z niewielkim ladunkiem potrafi wcisnac w fotel-rakieta z pod swiatel, moc mogla by byc rozwijana do troche wyzszego zakresu obrotow