Lista ocen Citroen Jumper II (57)

3,8
~Juumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jumper 2.2HDI 120km mam od pół roku. Samochód bardzo przyjemny i wygodny. Na dłuższe trasy bardzo fajnie.
~Kisi
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Posiadam wersje 157KM bardzo wydajny motor. Nawet z towarem przyspiesza jak dobra osobowka. (Silnik)
~wodka
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik pracuje ładnie. Brak trochę odejścia podczas wyprzedzania gdy jest załadowany. Załamują ciagłe problemy z zaworem EGR. Serwis jest bezradny. (Silnik)
3,2
~p.s
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
producent oszukuje wstawiając ten niby licznik spalania to auto ma wyskalowany komputer do 25l/100km i nic wiecej a przy 140 km/h zatrzymuje sie chociaz auto dalej przyspiesza wiec podejrzewam ze chwilowy moment spalania to około 32l/100km a w trasie pali jak smok trasa poznań łódz 200km autostradą jumper spokojnie przy jezdzie 140 spala połowe baku czyli 40 litrów co daje 20l/100km!!!!! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,9
~auto@olesnica.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
silnik posiada moc zato duzo pali i sa problemy na wolnych obrotach (Silnik)
2,9
~Piotrek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Jaka cena taka jakość. Kupiłem więc sam jestem winien ale więcej już tego błędu nie popełnię. Nigdy więcej Citroena. (Stosunek jakość/cena)
~Pierun23
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
ocena dotyczy silnika z Euro V, o mocy 180KM bardzo elastyczny, ekonomiczny, troszkę słaby jak na tą moc (Silnik)
~radek r
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
przy predkosciach obowiazujacych w naszym kraju jest straszsnie cicho w kabinie (Wyciszenie)
2,6
~hausi@op.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
pali się kontrolka od spalania i serwis nic nie moze zrobić (Silnik)
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II
10,9
2,5
~pawel
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Ludzie stroncie od tego samochodu kompletna porarzka a serwis w swilczy to ogromne nieporozumienie ludzie tam pracujacy nie maja rzadnego pojecia jumper 2.2hdi to najgorsze auto jakie mialem do tej pory nigdy wiecej (Stosunek jakość/cena)