Lista ocen Citroen Jumper II (57)

~Ricko
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Silnik doskonały nie wiem tylko czym się różni ten Boxer skoro silnik 3.0HDI jest taki sam jak w Jumperze czyli silnik Iveco F1CE0481D i nie wieże że Boxer w takim razie jest lepszy no chyba że ten Jumper ma blokade .
2,9
~fx
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Po 80 tys rozsypał sie silnik, po 130tys km zawór EGR, po 140 tys wymiana pedału gazu ponieważ komputer wykrywał bląd silnika i auto traciło moc (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,8
~marcin
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
wypaliło mi dziurę w tłoku przy 50tyś km-zobaczymy co zrobi teraz serwis ale już szukają powodu żeby mignąć się od wymiany silnika!!! serwis citroen polska to padaka, prawdziwa tragedia a gwarancja to fikcja (Silnik)
~Jacek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Autem pokonuje głównie trasy 1300km, nigdy mnie nie zawiodło.
2,9
~Marcin
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Na rynku są znacznie lepsze oferty takich typów samochodów zawsze kupowałem nowe samochody i ten jest najgorszy nawet Fiat było znacznie lepszy i tańczy w utrzymaniu.
2,8
~Enrico
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Przy 160 tys. km padl silnik po nastepnych 5 tys. km skrzynia biegow to auto, to jedna wielka katastrofa!!!!!!!!!! (Bezawaryjność (poważne usterki))
~turek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
tragedia !!! po 40tys zdechł silnik, cały do wymiany (Silnik)
3,2
~Bożena
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Brak rzetelości podczas serwisowania auta spowodowało iż teraz borykam się z pekniętymi drzwiami o CITROENA TO MAŁO INTERESUJE.
~Kim Colviek
dobre auto ale z silnikiem 3.0 i wzmacnianym zawieszeniem 35+
2,6
~firma@artikon.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
silnik traci moc, nierówna praca na wolnych obrotach , czasami gaśnie (Silnik)