Lista ocen Citroen Jumper II (57)

~DOR-CEL
Rama z pojedynczą kabiną 3.0 HDI 157KM 115kW
Doskonałe i wzorowe auto dostawcze profesjonalny partner do pracy w transporcie :) takie powinny być auta dostawcze :)
2,9
~Jumper
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
silnik pracuje dość cicho, lecz obroty silnika są nie równe a dziś poszla turbina, poprzednio poszedl zawor EGR na prostej idzie 160 a z gorki 180 (Silnik)
3,5
~zielezalexa@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Auto spisuje sie dobrze, nie mam wiekszysz zastrzezen poza serwisem...
~Wojtek Laweciarz
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
Do jazdy solo moc wystarczająca, z lawetą i masą zestawu powyżej 5,0 ton brakuje trochę mocy szczególnie w górach (Silnik)
2,5
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Przez denny silnik auto które ma służyć do zarabiania kasy staje się skarbonką
3,5
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik jest wytrzymały ale jeżeli chodzi o zawodniość to masakra auto na gwarancji miało mnóstwo usterek.Łącznie z wymianą koła zamachowego silnika.Teraz skończyła sie gwarancja 2 miesiace temu i zaczyna wyciekać olej z wału napędowego. Auto jest w ciągłej eksplatacji u nas od nowości jest zadbane. Nie polecam tego samochodu pod względem zawodności silnika (Silnik)
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Beznadzieja po przejechaniu 45000 pękł tłok na drugim cylindrze zabrali gwarancje mało tego naprawiłem na własny koszt oczywiście za holowanie też zapłaciłem .przy 49000 tys stoi znowu w aso komputer zwariowal silnik wyłanczał sie podczas jazdy okazala sie woda w komputerze naprawa na mój koszt (brak gwarancji) w plecy ogółem szczerze nie polecam to zwykły szajssss (Silnik)
4,1
~Tom-Ek
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Niedawno poszlo mi łożysko w skrzyni, ale z tego co slyszalem (i czytalem), to pech, a nie norma. (Skrzynia biegów)
~darekkruk@gmail.com
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Rewelacyjnie pracuje na niskich obrotach, nie słychać a po mieście 6 i bez gazu... (Silnik)
3,1
~waldek
Rama z pojedynczą kabiną 2.2 HDI 120KM 88kW
co z tego że samochód fajnie wygląda jak wiecznie się coś psuje a przecież pdstawa to to że ma jeździć a serwis to porażka wiecznie muszą wszystko konsultować z citroen polska który zawsze spycha winę na właściciela i jak tylko może unika napraw!!!!