Lista ocen Citroen Jumper II (57)

2,5
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Tragedia silnik 2.2 HDI I silnik wytrzymal 164 tys i rozleciał sie w Niemczech II silnik po brzebiegu 235 tys km własnie znowu sie rozlecial i stoi w Niemczech zalany olejem na parkingu - KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!! (Silnik)
1,9
~auto-scan@wp.pl
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
NIKOMY TEGO SAMOCHODU NIE POLECAM. CITROEN PO 3 MIESIĄCACH ZABRAŁ GWARANCJE ZA NIEZGODNĄ ZABUDOWE CHOĆ AUTO ZAKUPIŁEM WRAZ Z ZABUDOWĄ W CITROEN WANICKI W KRAKOWIE. PO ROZMOWIE Z DYREKTOREM CITROEN POLSKA , DYREKTOR IRONICZNIE STWIERDZIŁ ŻE MOGĄ ZABRAĆ GWARANCJE KAŻDEMU AUTU Z ZABUDOWĄ. NADMIENIAM ŻE JEST TO STOSOWANE PRZEZ CITROENA JAKO NORMA, SZKODA ŻE TAK PUŹNO SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁEM.
~andrzej
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
siedzenie mimo wielu możliwości regulacji gniecie w uda (188cm wzrostu) (Ergonomia)
2,9
~transitalia@o2.pl
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
auto okazało się całkowita poraszka,w ciągu pierwszego roku padł :rozrusznik,alternator, chłodnica, światła zachodzą para wodna,EGR 2 razy ,wtrysk ,turbo ,i na dobicie silnik pękł tłok na 3 cylindrze ,do tego w austri citroen umywa ręce nie polecam nikomu tego auta
2,9
~załamany
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Porażka tylko tyle mogę powiedzieć. Do 160 kkm auto chodziło jak złoto, później się zaczęło: padła pompa wtryskowa (3500zł), chwilę po niej wtryski marki Denso które są nieregenerowalne (1500zł/szt) , rozrusznik, alternator, egr. Dziś mam przejechane 200kkm i boję się tym wynalazkiem oddalać od domu więcej niż 100 km bo nigdy nie wiem kiedy i jak wrócę. Miałem przedtem Sprintera z przebiegiem 400 tyś i robiłem tylko eksploatację, opchnąłem go...
~leszek
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
miłe , ładne i co najważniejsze najtańsze auto w tej klasie ( 56000 zł za nową ramę L4 ) , polecam bo niema co szukać , silnik super
3,1
~wiktor
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Tragedia jak po 200 tys trzeba wymieniać kompletne sprzęgło a skrzynie drugą kupować bo stara pękła nawet do pięt nie dorasta do Dykato ,którym przez 6 lat zrobiłem 450000 bez remontu silnika i skrzyni (Skrzynia biegów)
3,5
~albatros
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
przez 8 lat dwoma Ducato zrobiłem ponad 500tyś każdym z nich nic nie robiąc przy silniku prócz 5-biegu. Tym tyle chyba nie dojade !!!!!!!
~macio kierowca
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Jeździłem kilkoma autami dostawczymi w róznych rocznikach, uważam że z nowych aut cytryna jest godna uwagi z tym silnikiem
Dziennik kosztów dla Citroen Jumper II
10,9
1,9
~felodino&wp.pl
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Jak w taczce na budowie. Do tej pory jeździłem mrcami. (Układ jezdny)