Lista ocen Citroen Xantia I (173) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 204 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jedyny.as@g.pl
Liftback 1.6 i 88KM 65kW
jak na wygląd ma bardzo dużo przestrzeni w środku .mam 1.80cm wzrostu i dla mnie mniejsze auto jest po prostu niewygodne.
~lipton1981@tlen.pl
Liftback 2.0 Turbo 147KM 108kW
Jedno z najprzestronniejszych aut w swojej klasie z tamtych lat, bije na głowę konkurencję. Bagażnik przyzwoity (480L).
~miśku
Kombi 2.1 TD 12V 109KM 80kW
to kombi więc nikt nie nażeka na ilośc miejsca. kazdy może się wygodnie rozsiąść nie ważne czy siedzi z przodu czy z tyłu.
~Rafał Kucharczyk
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Przestrzeni w tym aucie nie zabraknie nikomu!!! Jestem bardzo rosłym facetem i absolutnie nie narzekam na brak przestrzeni.
~Marek
Liftback 2.0 Turbo 147KM 108kW
Doskonała przestrzeń dla kierowcy i pasażerów zarówno na przednim jak i na tylnym siedzeniu. Siedzenia ergonomiczne i bardzo wygodne.
~Xman
Liftback 1.9 TD 90KM 66kW
Przy maxymalnie odsuniętym do tyłu fotelu kierowcy,pasażer siedzący za nim moze miec troche mało miejsca na nogi.
~Wiarygodny Użytkownik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód dla dużych ludzi (wiele miejsca z przodu i z tyłu jednocześnie) i małych kierowców (duży zakres regulacji fotela w pionie).
~cerber:)
Liftback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
z przodu ok,choc siedzisko za krotkie jak dla mnie z tylu malo miejsca,w passacie to byl ful wypas jezeli chodzi o miejsce:)
~Pawel p.wieczorek@ntlworld.com
Kombi 1.8 i 16V 110KM 81kW
Dla 4 osób SUPER!!! Z przodu luzik z tyłu dla 3 nie ciekawie Wielki bagażnik
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia I
10,8
~vazyl@onet.pl
Liftback 2.0 i 121KM 89kW
W środku auto jest większe niż na zewnątrz. Duża regulacja fotela kierowcy. Troszkę brakuje regulacji wadłużnej kierownicy.