Lista ocen Citroen Xantia II Kombi (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piochu
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Automatyczna klima i ogrzewanie są super! Raz nastawione praktycznie zawsze trzyma tyle 'C ile chcę. Szyby nie parują, co w np.Polonezie było katorgą...
~bazant52
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Klimatyzacja działa bez zarzutu.W wakacje wnętrze sie dość mocno nagrzewa(moze z powodu ciemnego koloru).W zimie wszystko szybko odparowuje.
~Suponik
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Chyba jak w każdym samochodzie Bardzo dobre momentalnie się nagrzewa a jeżeli jest za ciepło w aucie momentalnie zimno
~czarkins
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Problemy z wentylatorami przy chodnicy.Po zalaczeniu klimy czesto wlacza sie tylko jeden.Stukniecie mlotkiem w kostki elek. pomaga.
~tooreck
Kombi 1.8 i 90KM 66kW
nie mam klimatyzacji stąd ocena tylko 4 ;) poza tym wentylacja i ogrzewanie działa tak jak powinna - szybko i skutecznie
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Problemy ze sterownikiem dmuchawy ale podłączyłem swój sterownik na drucie i działa:)
Citroen Xantia II Kombi