Oceny Citroen Xantia II Kombi

Citroen Xantia II Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xantia II Kombi

~Gazdov
Citroen Xantia II
Xantia to auto które pomimo swojej starej konstrukcji, jest autem konkurencyjnym dla innych aut segmentu D, a niektóre zastosowane rozwiązania są bardzo nowoczesne również dziś. Komfort jazdy i precyzja prowadzenia przy jednoczesnym bardzo niskim spalaniu i całkiem niezłych osiągach daje przewagę nad innymi autami segmentu które pomimo różnych nadwozi są w zasadzie jednakowe. Bez wątpienia można stwierdzić iż jest to auto ponadczasowe,...
Citroen Xantia II
Xantia jest chyba jednym z najbardziej niedocenianych samochodow uzywanych w naszym kraju. Pokutuje tutaj stereotyp \"auta na f\", oraz paniczny lek przed zawieszeniem hydraulicznym. Opinie typu: \"Przeciez to sie ciagle sypie i jest strasznie drogie w utrzymaniu! Amortyzatory kosztuja po 2000PLN!\" nie sa wcale rzadkoscia (zwlaszcza wsrod osob, ktore Xantia nigdy nie jezdzily). Prawda jest jednak zupelnie inna: bardzo dobre silniki diesla,...
~body
Citroen Xantia II
Xantia kombi zawsze mi się podobała (w przeciwieństwie do sedana/hatchbacka). Wciąż patrzenie na nią sprawia mi przyjemność. Silnik nie jest torpedą ale daje radę. Z zawieszeniem nie mam żadnych problemów. Wymieniłem dwie sfery, dopełniłem pozostałe. Mój egzemplarz ma swoje problemy, ale generalnie jestem z niego zadowolony.
Dziennik kosztów dla Citroen Xantia II Kombi
6,3
~Mattisek
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Citroen Xantia II
Wyjątkowo wygodny, mocny i bardzo przyjemny samochód. Fajnie się nim jeździ w mieście a jeszcze lepiej w długich trasach. Mam bardzo dobrze wyposażona wersję. Full opcja bez klimy i tempomatu i auto daje znakomitą frajdę. Poza tym pomimo tego, że ma już 15 lat wcale się nie psuje.
~Łysy
Citroen Xantia II
Szukałem auta kombi,rozglądałem się za Passatami,Astrami i Vektrami i na szczęście nie znalazłem.Wcisnęli mi Xantie na którą nawet nie patrzyłem.2 lata już lata i nie zamieniłbym na Passata.Szkoda że już ich nie robią.Nie ma się co bać zawieszenia,jak się dba to gra.Polecam śmiało to auto.
~Bartek
Citroen Xantia II
Nie dosyć, że wygoda jakiej trudno szukać nawet w samochodach wyższej klasy, to jeszcze piękna linia - nowoczesna po wielu latach. Citroen to w ogóle samochód dla indywidualistów ceniących wygodę i niepowtarzalność a na dodatek nie bojących się walczyć ze stereotypami. Chcesz się wyróżnić z tłumu - kup Citroena.
~KeBi
Citroen Xantia II
Jeśli ktoś sobie ceni najwyższą jakość, niespotykany komfort i nie chce auta dla szpanu - polecam tego Citroenka. Coraz więcej księżniczek na naszych drogach i dobrze, bo drogie części i zawodność to mit o francuzach, który wymyślili miłośnicy aut zza Odry.
~czarkins
Citroen Xantia II
Auto wlasciwie jest super.Trzeba tylko szukac zadbanej sztuki. Uwielbiam komfort a to najwiekszy atut tego auta.Posiadam wersje exclusive z webasto i tempomatem ktory nie dziala ale jest.Klima na szczescie dziala :)
Kombi 2.0 i 16V 132KM 97kW
Citroen Xantia II
Dwie wady: 1) srednica zawracania - instrukcja podaje 12m (jak autobus) 2) ze teraz juz takich nie robia i nie mozna sobie kupic takiego nowego: ladny, tani, duzy, wygodny, nie psujacy sie, jeden guzik - jedna funkcja, bez odrywania wzroku od jezdni... itd
~3,0 v6
Kombi 3.0 V6 190KM 140kW
Citroen Xantia II
zapłaciłem za nią 4 lata temu 36 tyś początkowo nieufnie podchodziłem,ale nie spodzeiewałem się tak wysokiej niezawodności a o komforcie i przyjemności z jazdy nie wspomne.Jest to auto dla ludzi lubiących wygodne eleganckie i ekskluzywne limuzynki ale nie lubiących się z tym zbytnio afiszować. Gorąco polecam !!!
Citroen Xantia II Kombi