Oceny Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2001

Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2001

~Gazdov
Citroen Xantia II
Xantia to auto które pomimo swojej starej konstrukcji, jest autem konkurencyjnym dla innych aut segmentu D, a niektóre zastosowane rozwiązania są bardzo nowoczesne również dziś. Komfort jazdy i precyzja prowadzenia przy jednoczesnym bardzo niskim spalaniu i całkiem niezłych osiągach daje przewagę nad innymi autami segmentu które pomimo różnych nadwozi są w zasadzie jednakowe. Bez wątpienia można stwierdzić iż jest to auto ponadczasowe,...
~nexxtsevo@o2.pl
Citroen Xantia II
Xantia jest chyba jednym z najbardziej niedocenianych samochodow uzywanych w naszym kraju. Pokutuje tutaj stereotyp \"auta na f\", oraz paniczny lek przed zawieszeniem hydraulicznym. Opinie typu: \"Przeciez to sie ciagle sypie i jest strasznie drogie w utrzymaniu! Amortyzatory kosztuja po 2000PLN!\" nie sa wcale rzadkoscia (zwlaszcza wsrod osob, ktore Xantia nigdy nie jezdzily). Prawda jest jednak zupelnie inna: bardzo dobre silniki diesla,...
~body
Citroen Xantia II
Xantia kombi zawsze mi się podobała (w przeciwieństwie do sedana/hatchbacka). Wciąż patrzenie na nią sprawia mi przyjemność. Silnik nie jest torpedą ale daje radę. Z zawieszeniem nie mam żadnych problemów. Wymieniłem dwie sfery, dopełniłem pozostałe. Mój egzemplarz ma swoje problemy, ale generalnie jestem z niego zadowolony.
~Łysy
Citroen Xantia II
Szukałem auta kombi,rozglądałem się za Passatami,Astrami i Vektrami i na szczęście nie znalazłem.Wcisnęli mi Xantie na którą nawet nie patrzyłem.2 lata już lata i nie zamieniłbym na Passata.Szkoda że już ich nie robią.Nie ma się co bać zawieszenia,jak się dba to gra.Polecam śmiało to auto.
~Bartek
Citroen Xantia II
Nie dosyć, że wygoda jakiej trudno szukać nawet w samochodach wyższej klasy, to jeszcze piękna linia - nowoczesna po wielu latach. Citroen to w ogóle samochód dla indywidualistów ceniących wygodę i niepowtarzalność a na dodatek nie bojących się walczyć ze stereotypami. Chcesz się wyróżnić z tłumu - kup Citroena.
~KeBi
Citroen Xantia II
Jeśli ktoś sobie ceni najwyższą jakość, niespotykany komfort i nie chce auta dla szpanu - polecam tego Citroenka. Coraz więcej księżniczek na naszych drogach i dobrze, bo drogie części i zawodność to mit o francuzach, który wymyślili miłośnicy aut zza Odry.
~czarkins
Citroen Xantia II
Auto wlasciwie jest super.Trzeba tylko szukac zadbanej sztuki. Uwielbiam komfort a to najwiekszy atut tego auta.Posiadam wersje exclusive z webasto i tempomatem ktory nie dziala ale jest.Klima na szczescie dziala :)
~rondo-jk-1956
Citroen Xantia II
silnik "de besciak",nadwozie moim zdaniem jeszcze sie nie daje jesli chodzi o ksztalt,"srebrna strzala",wersja-exclusive wyposazona jak nalezy,klima mogla by byc elektroniczna,hamulce swietne,swiatla bardzo dobre,wykonanie znakomite nie ustepuje najlepszym,uwazam to auto w dobrej klasie,nastepca C5 robi wrazenie,ale kiedy tak dopracuja.
~były posiadacz
Citroen Xantia II
Auto można polecić jest lepsze od wielu aut na rynku wtórnym ale koszty i serwis są nie małe ,koniecznie szukać zamienniki ponieważ w ASO ceny są z kosmosu czasem przewyższają rynkową wartość auta.
~maxi77
Citroen Xantia II
Całokształt oceniam dobrze. Nie ma z tym autem większych problemów i mogę śmiało powiedzieć, że Xantia II to naprawdę fajny i niezawodny samochód. Polecam to auto.
Citroen Xantia II Kombi