Lista ocen Citroen Xantia II Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2001 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nexxtsevo@o2.pl
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Chyba lepszego nie ma w tej klasie aut. Dzieje sie tak za sprawa nieslusznie panujacych stereotypow. Za ta cene po prostu nic lepszego sie nie dostanie. Doskonala jakosc wykonczenia (dobra jakosc materialow wykonczeniowych - zwlaszcza w wersjach Exclusive), duze wnetrze, niezawodnosci i niskie koszty utrzymania. Nie bez znaczenia jest takze brak popytu na te auta wsrod zlodziei samochodowych. Doskonaly komfort jazdy, nie pogarszajacy sie z...
~Anatol
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
razem z opłatami dałem za auto 7,5 tyś zł za auto z pełnym wyposażeniem ( skóra, regulowane we wszystich płaszczyznach fotele / łącznie z dwoma pompowanymi poduszkami lędzwiowymi , czujnik deszczu, klimatyzacja automatyczna, pełna elektryka, szyberdach fabryczny elektryczny, podgrzewane fotele, 4 poduszki powietrze, ABS ESP, I PODGRZEWACZ DODATKOWY obiegu wody w nagrzewnicy powietrza !!! coś czego konkurencji brak ) od niemca dostałem komplet...
~KeBi
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Na chwilę obecną auto z silnikiem 110KM w dieslu, z klimą, elektrycznymi szybami, centralnym zamkiem, kombi, najwyższą jakością wykończenia, tapicerką alcantra (skórka+welur) w cenie około 12.000zł (na polskich blachach) z rocznika \'99-\'00 ... Znajdźcie mi coś podobnego! A ten komfort wart jest wiele więcej...
~Gazdov
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Ciężko znaleźć auto tańsze, oferujące więcej ułatwień i udogodnień dla kierowcy oraz ekonomiczniejsze od Xantii. Spadająca popularność tego auta powoduje, że egzemplarze w bardzo dobrym stanie można nabyć już za ok. 10 tyś zł a dodatkowo eksploatację auta ułatwia duża ilość wspólnych części z Peugeotem 406.
~były posiadacz
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Jakość materiałów wykończeniowych dobra ,żeby nie psująca sie elektryka. Ze względu na ciężką odsprzedaż warto się dobrze zastanowić przed kupnem.Ja sprzedałem ją przykład jedna osoba zadzwoniła i ta osoba kupiła ogladała 3 godziny miała starszą w benzynie.
~marynarz
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Ceny aut używanych są śmieszne w porównaniu do innych marek. Niewątpliwie jest to zasługa krzywdzących opinii. Jak i w przypadku innych marek kupno zajechanej Xantii (niestety takie dominują w ofercie) będzie wiązało się z dużymi kosztami.
~Suponik
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Samochód można kupić za 8 ,9 tys w dobrym stanie jak wyłożyłem więcej ale nie powiem ile , sami sobie dopowiedzcie patrząc na zdjęcia :) Jakość po prostu BAJKA :D :D :D :D :D
~Carlos
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Stosunek jakość/cena... dzięki krążącym mitom i legendom można kupić duże i wygodne auto z dobrym wyposażeniem ze niewielkie pieniądze.
~Mamtu
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Nie daję 5, bo mimo że kupiłem ją za stosunkowo niewielkie pieniądze w niemczech to zjadły mnie opłaty w Polsce - ech taki ten kraj.
~opus14
Kombi 2.0 HDI 109KM 80kW
Naprawdę dobra cena w stosunku do walorów i do ceny innych marek dla podobnej wielkości i klasy aut.
Citroen Xantia II Kombi