Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW 2004-2010 (25) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zloomi@wp.pl
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
1996 rocznik passata bije na łep na szyje wykonaniem jakością i solidnością. wyprodukowaną w 2007 roku Xsarę. Mówi to coś o marce Citroen. Aczkolwiek nie można się w Xsarze do wielu rzeczy doczepić. Czasami coś popiszczy we wnętrzu ( przyzwyczaiłem się ). Wymieniając żarówki ( skąd wzieli ten patent ? - z chńskiej zabawki ? ), koło zapasowe itd. boję się żeby czegoś nie zepsuć albo nie przekręcić ( nie zdażyło mi się ). Żonie spadł z fotela...
~Michał
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
No trochę tego jest: czasem łączniki stabilizatora (50zł na stronę), to przegub (90zł), to zamek centralny w bagażniku, to klocki do wymiany (50-100zł), to linki zmiany biegów150-250zł), to coś w wydechu trzeba zrobić (do 50zł), to radio CD nie czyta (na allegro za 80zł), to wkład lusterka nie grzeje (25zł). Drobiazgi się zdarzają.
~Przemek 608-348-527
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Po przjechaniu 37.000 km mam krzywe odbydwie tarcze z przodu ( 0,30 przy dopuszczlanej warości 0.13 - ciekawe czy mi wymienią ), coś drga w desce rozdzielczej w czasie przyśpieszania, zaczynają skrzypić fotele przednie.
~woj 747
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Póki co , eksploatuję niecały rok , bez zastrzeżeń. Pojawił się wyciek z silnika, podobno standart w tym modelu, naprawa w ramach gwarancji.
~gizio
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Trzaski tapicerki i foteli! dziwne stuki z zawieszenia! odchodzi farba z plastkikowych ele w środku,dziwna praca lusterek i szyb elektrycznych,
~Adrian123321
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
u mnie z drobnych usterek to pękniecie węza od klimy i wyleciał czynnik wtedy i ten egr no a dwu masa wiadomo zużywa się
~pawlaq
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Mój egzemplarz boryka się tylko z nieszczelnościami w układzie klimatyzacji. Co sezon jakiś element wymaga uszczelnienia lub wymiany.
~tomi28
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Chyba dobrze, z drobiazgów nic się nie zepsuło, trzeszczy tylko trochę plastik na postoju, ale jakoś nie przeszkadza.
~cytryna
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Jedna wizyta w serwisie po zakupie, coś było żle zamontowane i delikatnie brzęczało. Generalnie błachostka można było odpuścić.
~vinc
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Ogólnie wszystko działa, ale jak to we francuzach, coś tak skrzyp, coś tam brzęcy, trzeszczy. Po roku spaliła mi się żarówka ;)