Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW 2004-2010 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Dwa podłokietniki, płaska podłoga między fotelami z przodu (wreszcie plecak, torebka ma swoje miejsce), przemyślane schowki. Nic nie razi i nie powoduje problemów. Klapa bagażnika podnosi się na dwie wysokości. Tylne, trzy jednakowe fotele (na szerokość wchodzą 3 foteliki) można suwać, składać, wyjmować, regulować oparcia. Półka łamana, składana, chowana, z roletą. Wiele tych udogodnień, składany kosz na zakupy na kółkach, funkcja black panel,...
~Adrian123321
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Generalnie z ergonomią w porządku ale nie wiem co za cymbał umiejscowił blokadę skrzyni w takim miejscu ze podczas jazdy ludzie czasem nogą dotykali i jak zmieniałem biegi to bieg wybiłem a nie mogłem wrzucić musiałem mówić pasażerowi żeby wziął nogę
~tomi28
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Wszystko pod ręką, schowki dosyć duże. Stoliki z tyłu z otworem super sprawa! Przesuwane oddzielnie tylne fotele i łatwe ich składanie
~autor_nieznany
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
wszystko pod reka, bez przesadnej ilosci przelacznikow. umieszczenie zegarow po srodku w duzej odleglosci od oczu kierowcy doskanaly pomysl.
~zloomi@wp.pl
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
wszystko ok, Jedynie drażniące sterowanie szyb przednich i tylnich w miejscach typowo francuskich ( tylne szyby kobieta zmienia " pod spódniczką" )
~Tomi_Cytryna
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Jak na auto z przed dekady jest super. Schowki bardzo pojemne, miejsca nie brakuje. Płaska podłoga i schowki w niej to duży plus.
~cytryna
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Bez zarzutu lecz mogło by być bardziej nowocześnie. Jest wszystko co potrzeba ale brakuje jakiś bajerów.
~niedowiarek
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
wszystko pod reka i pod okiem wyswietlacz na srodku jednak ulatwia prowadzenie
~vinc
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
Prawie wszystko na miejscu. Sterowanie szyb mogłoby być w drzwiach.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
6,9
~woj 747
Picasso 1.6 HDi 110KM 81kW
jak na takiej płycie podłogowej to bardzo dobrze, w końcu to auto klasy C