Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Remik
Hatchback 1.8 i 16V 110KM 81kW
jak na rodzine autko to super, 2+2 zupełnie optymalnie, duży bagażnik można spokojnie planować wakacje, nawet obciążony doskonale się prowadzi, ocena 4,5 do doskonałości trochę brakuje
~Mighty
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
gdyby nie tylne zawieszenie i widocznosc do tylu oraz troche lepsza skrzynia biegow byloby to bardzo dobre auto, tak jedynie jest wyrozniajacym sie z przecietnosci.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto godne polecenia komfortowe, wygodne tylko wydaje mi sie ze lepszy był by wiekszy silnik 1.6 ale tym tez da sie jezdzic aby sie przemieszczac dla osób spokojnych dobry
~ARAL
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Posiadam Xsare i nie ma powodu do narzekania do tej pory mnie nie zawiodła. Lakier jak nowy troche tylko elemęty plastikowe z tyłu się tukły, ale samemu nożna bylo to zlikwidować.
~sewery@op.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Brak uczciwej informacji o serwisowaniu w okresie gwarancyjnym. Informację o możliwości przedłużenia gwarancji do 3 lat otrzymałem po 1.5 rocznym okresie od zakupu w salonie.
~alloy@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Za słaba widoczność z tyłu, piszczące hamulce, bierze olej, za dużo plastiku, często palą się zarówki, za głośno zamyka się tylna klapa, słabe ogrzewanie (nogi)
~bosman2001@szczecin.home.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony ale nie kupie już cytryny myślę że wiele usterek nie powinno mieć miejsca a jednak było inaczej i trochę nerwów mnie to auto kosztowało.
~Krzysztof
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Jeździłem Astrą II i myślę żę nie przesiądę się do Opla, komfort jazdy jest zdecydowanie wyższy w Citroenie. Wydaje się że o złej jakości francuzkich samochodów należy zapomnieć.
~eston@idea.net.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Mam go już trzeci rok, przejechane 60kkm i tylko jedna poważniejsza awaria w zeszłym tygodniu uszczelniacz półosi do wymiany.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara I Hatchback
6,4
7,9
~krawczykmarek@sssa.com.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Fatalna obsługa w salonie sprzedaży, nieudolne próby naciągania klienta, ogólna niedbałość. Jak na samochód za taką cenę kiepskie dopracowanie szczegółów i wykonanie. Design niezły.
Citroen Xsara I Hatchback