Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuku
Hatchback 2.0 VTS 163KM 120kW
Wilk w owczej skórze...Świetny dynamiczny samochód, dający dużo frajdy z jazdy z minimalnym w stosunku do mocy spalaniu.Wygląda bardzo niewinnie ale naprawdę może zaskoczyć niejednego na drodze. Polecam każdemu:)
~irga
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogolnie jestem zadowolony z autka zuzycie na 100km na trasie 5,3-5.5l kilka razy wymiana zarowki, poza tym zadnych awarii. wiec nie ma sie czego czepiac wygodny jak na ten gabaryt zawieszenie dajace wygodna jazde
~Luka
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobry niezawodny i co najważniejsze ekonomiczny samochód. Zapewnia duży komfort jazdy. Dobry wypas 4 pp, abs, elekryka itp. Co citro-n to citro:n... do tych samochodów trzeba mieć serce. Kto nie miał nie zrozumie.
~marek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
ogulnie auto ok.świetnie się prowadzi.jedyne problemy jake mam to elektryka.(kontrolka air bag , nierówne wolne obroty,po mocnym i długo trwałym nagrzaniu potrafi zgasnąć) ale zawsze do domu wraca o własnych siłach.
~axellll@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Auto jeździ codziennie, akumulator siadł po 4 latach, amortyzatory w doskonałym stanie, ceny przeglądów dużo niższe niż u konkurencji, wydech do wymiany po 120 000. Ogółem fantastycznie. Szkoda że nie ma klimy.
~witgli@polbox.com
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony. Komfort, ekonomia i niezawodnośc a przede wszystkim fachowa, solidna i kulturalna oraz uczciwa obsługa serwisowa Citroen Cllassic w W-wie (jet to mój trzeci Citroen, wiem co mówię, albo mam super fart)
~bn@bmb.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie mam radia, bo kupiłem wersję X. Okazało się że do tego modelu można wstawić tylko radio zalecane przez producenta, bo inne moga zakłócać pracę elektroniki. Takie radyjko kosztuje co najmniej 15 baniek. To chyba przesada.
~majic777
Hatchback 2.0 VTS 163KM 120kW
Bardzo ciekawe auto. Duże możliwości pod pedałem gazu. Spory bagażnik jak na tę bryłę. Dla dwojga wystarczająco przestrzeni. Nie ma pięciu gwiazdek ze zwględu na awarię elektryki na koniec przygody.
~Leszek z GD (afajfer2000@wp.pl)
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
W Gdańsku radzi sobie Xsara 1,6 16v z 2001 doskonale, gaz się przyjął bez problemu w trasie 6 l LPG. Bardzo polecam! Nie zamienilbym go na nic innego. Xsare traktuje juz jak członka rodziny.
~ANTEK Warszawa
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
to "autko" wymaga dbania i nie czekania aż sie cos posypie bo wtedy jest droga naprawa, natomiast serwisowane i jeżdżone spokojnie bez zrywów to naprawdę przyjemność szczególnie w długie trasy
Citroen Xsara I Hatchback