Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Browar
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
to moja pierwsza cytryna i pewnie nie ostatnia. Mile nie zaskoczyla ta francusku marka, kompletnie zaprzecza opinie które są chyba snute przez posiadaczy niemieckich aut. Miałem tez japończyki i Citroen niczym im nie ustępuje. Bardzo fajna bryczka polecam. Serwis w normie.
~Andrzej
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
fajne autko za rozsądne pieniądze. Karoseria jest ocynkowana, mam trochę drobnych odprysków od kamieni i nic tam nie rdzewieje, podłoga też jest OK. Myślę że nie ma sensu przepłacać za np. Niemieckie auta - ale oczywiście to tylko moja opinia.
~Krakus
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Za te pieniadze auto warte. Ma klime , komputer, automatyczne światła i włączanie sie wycieraczek, strojenie radia, włączanie innych stacji przy kierownicy + kilka innych buzerów. Fabryczne radio z kaseciakiem raczej przecietne, blizej mu do kiepskiego.
~loker
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jestem bardzo zadowolony, samochód przez tyle lat niezawodny, wczesniej miałem ZXa, i tez bardzo dobrze go wspominam, jesli ktos potrzebuje niedużego dobrze wykonanego niezawodnego samochodu i na dodatek za przysatępną cene to polecam.
~Stan
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Po prostu w tych samochodach jest coraz więcej elektroniki, która po kilku latach zawodzić, a bez nie a ni rusz, więc jesteśmy skazani na komputery i co za tym idzie drogie serwisy, byle drobiazg z elektronika i serwis i pare stowek przykre ale prawdziwe :(
~pierwszy wlasciciel ostatniego citroena
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
beznadziejny serwis, mnostwo drobnych, ale rowniez powazne awarie typu skrzynia biegow, elektronika, wydech, akumulator. Slaba strona to 1-roczna gwarancja. Tanie auto z dobrymi parametrami w zakupie, do ktorego doplacasz w trakcie eksploatacji
~Grześ ze Śląska
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto można ocenić na 5, jest to mój drugi Citroen i gdyby nie to, że pierwszy, a był nim Saxo, był rewelacyjny to nie zdecydował bym się na Xsare. Póki co to narazie leję paliwo i jężdże bez usterek. Ale napewno trafiają się i buble i nie trafiło to na mnie.
~Janusz M
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
bardzo dobry samochód w stosuku do ceny 51700 z silnikiem 110 KM klimatyzacją radiem,elektryką na szyby i lusterka ,ABS ,4 poduszki oraz wiele innych dodatków dla porównania Octawia kosztowała 65000 silnik 100 KM 2 poduszki brak radia i lakier nie metalik
~Tomasz
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Nie polecam , tak awaryjnego nowego auta jeszcze nie miałem. Wiecej stał w serwisie niz jezdził, a najgorsze jest to że po każdej wizycie usterki powtarzają się .Zraziłem sie oddaje go tam gdzie go kupiłem z wielką stratą finansową dla mnie .
~j-wisniewski@bydgoszcz.home.pl
Hatchback 2.0 i 16V 132KM 97kW
Kompaktowe auto, dobrze wyposazone z nowoczesnym i bardzo dynamicznym silnikiem do aktywnej jazdy. Swietnie nadaje sie na dlugie trasy. Zaskakuje oszczednoscia. Polecam wlasnie ten silnik - 2.0i 16V - gwarantuje emocje i bezstresowa jazde.
Citroen Xsara I Hatchback