Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Naprawdę autko mile mnie zaskoczyło. Obawiałem się, że co jakiś czas będę w nim dłubał. Polecam dla osób, które szukają autka europejskiego nie wymagającego dużych nakładów finansowych.
~mirkol
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
duża usterkowość , slabe zawieszenie , w porównaniu z Oplem którym jeżdzilem 6 lat - kupionym w salonie to Xsara wypada slabienko, to pierwszy i ostatni samochód kupiony od francuzów.
~Adax
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Poza wskaznikiem poziomu paliwa który pokazuje co chce samochod jest rewelacyjny, przejechałem 12tys km i narazie wszystko na najlepszym poziomie, nic nie stuka, kontrolka OK! (odpukać)
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Autko calkiem przyjemne tylko serwis troche drogi i ta kontrolka airbagu wprowadza niepokuj, spalanie tez wysokie ale przy tej pojemnosci silnika to chyba normalne ale moglo by byc troche nizsze
~a_reczka@dami.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ładny i wygodny samochód , a przy tym stosunkowo niedrogi. Francuzi mogliby dopracować klika rzeczy, ale nie sa to na tyle powazne wady by zbyt wybrzydzać. Niektóre drobne części zdecydowanie za drogie.
~staszek_t@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Jestem b. zadowolony z auta nie sprawiało mi do tej pory większych problemów. Jeżdżę w terenie górzystym i jako podsumowanie nich będzie komentarz pasażera jadącego ze mną " AUTO NIE WIDZI GÓREK" :))
~dawid_sie
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Za 3000 zł mozna kupic piekna fure z mega wyposazeniem w pieknym stanie niezawodną,silniki diesla pancerne blacha ocynk,gdzie za golfa 4 w podobnym stanie trzeba dac minimum 7000zł
~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Po 11 latach to już nie igiełka ale jak na swój wiek blach super cała reszta też daje sobie rade bardzo udany zakup i odpukać 8000km w 3 miesiące i 0 problemów :)
~Michał
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Mam służbowe Clio, dwuletnie (kosztuje dwarazy tyle co Xsara) ale z przyjemnością przesiadam się do 10 letniej Xsary, poprostu nieporównywalny komfort i przestrzeń.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara I Hatchback
6,4
7,9
~Zadowolony Użytkowik
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód za niską cenę, bezawaryjny, ekonomiczny, tani w utrzymaniu. Naprawdę polecam. Uważam, że ten samochód był jednym z moich najlepszych zakupów!
Citroen Xsara I Hatchback