Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał Piątek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Super autko. Komfortowe, przestronne, dość ekonomiczne. Świetna stylistyka i ergonomia. Rewelacyjne (komfortowe i bezpieczne) zawieszenie. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.
~cytrynek93
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony. Mając 5 tys można kupić to auto naprawdę w dobrym stanie. Jest bardzo ekonomiczne co przekłada się na mniejsze pustki w portfelu
~Kondzio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie nie jest źle. Jeździ się przyjemnie. Za tą cenę nie znajdziemy nic lepszego. Jeśli ktoś się zastanawia czy kupić Xsarke to polecam.
~plif@vp.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
polecam jednak gdby nie to ze po 2 latach wypadł silnik podczas ruszania polecił bym go serwis citroena dużo do życzenia brak fachowej obsługi
~woytass
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód przełamuje stereotyp francuza.....nie jest awaryjny, bardzo fajnie się nim jeździ a do tego nie jest tak nudny jak.....golf :))
~dj march
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
nie ocenie tego auta jako doskonałe, bo takie nie jest , ale za te cene jest na prawde super, wygodne, oszczedne (droższy był Punto), i niezawodne, duży +
~luki
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Małoawaryjny jak na francuza,bardzo komfirtowy,ocynkowane nadwozie z dobrym lakierem.A w razie czego dobry dostęp do stosunkowo tanich warsztatów i części.
~luki
~luki80gda@wp.pl
~rafal8010
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
bardzo dobry samochód dobrze wyposarzony z dobrym dość mocnym jak na to auto silnikiem za dobre pieniądze no a detale zawsze się zdarzają
Citroen Xsara I Hatchback