Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krakus
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Trochę drobnych usterek. Wymiana jednego zamka, szyba w drzwiach przednia odbijała i sie nie zamykała, gdzieś z tyłu leje płyn ze spryskiwacza szyb do bagażnika zamiast na szybę (musze sprawdzić- zerwana rurka?), stukaja plastiki, popsuł sie silniczek regulacji reflektora przedniego, odpadła regulacja przedniego fotela- juz naprawiona , szumi wycieraczka prawa przednia przy predkosci 130km/h i więcej, nic sie z tym nie da zrobic - najwyżej...
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ceny części znośne, ale za to nie trzeba ich dużo kupować :) Wiadomo, części eksploatacyjne, ale i te są na akceptowalnym poziomie. Przypominam - to autko ma już 14lat i naprawdę jest b. mało awaryjne. Jedyne co możne w Xsarze denerwować to nagminne połamane łopatki w sterowaniach nawiewami.
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
przejechałem tym autem 52kkm przez 2 lata i 9 miesięcy. jak dotąd wymieniłem tłumik - przerdzewiał, chłodnicę i 1 przewód klimatyzacji,chłodnicę, amortyzatory przednie, czujnik ciśnienia w układzie wspomagania, tuleje wahaczy przednich, cewkę i świece zapłonowe.
~PN1500
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Na początku awarii uległ tylko czujnik i falowały wolne obroty. Wymieniony na gwarancji. Nic się nie urwało, natomiast pofalowały się od słońca klapki w drzwiach na podłokietnikach. Po 4 latach na nierównościach nieco skrzypiały drzwi ( na uszczelkach )
~dj march
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
coś świerszczy w wentylacji po stronie pasazera na 1 i 2 trybie, ale potem przestaje... nie wiem co to , musze to w warsztacie jakims sprawdzic, poza tym nic. przejechałem juz ponad 10 tys.
~Sintesi
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Jak na razie (8lat) nic powazniejszego się nie zapsuło. Mało wytrzymałe są żeberka w kratkach nawiewu. Wszystkie przełączniki, przyciski, światełka itp działają i nic się nie psuło.
~gogreg@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Zadnych skrzypien, itp... Nic sie nie urwalo, zlamalo etc... przelacznik do regulacji jasnosci deski rozdzielczej sie zabrudzili i dzialal dziwnie, ale to sprawa przeczyszczenia
~krawczykmarek@sssa.com.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Nieszczelne szyby uchylne, fatalnie spasowana tapicerka, w nowym aucie klekocze i skrzypi wszystko jak w kilkulatku. Rygle drzwi (hałasowały najgłośniej) wymieniono w serwisie.
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Plastiki w Xsarze wypadają raczej miernie, kratki nawiewu to jakaś pomyłka wgl. Jak zrobiło się zimniej skrzypią plastiki pasów, ramka radia itp
~Słeku
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
jak dotychczas bez uwag. moje auto jest chyba wyjątkiem bo lamka airbagu pali się tylko gdy powinna :-) tzn. przy przekręceniu kluczyka
Citroen Xsara I Hatchback