Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1997-2000 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~yojki
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Tutaj rewelacji nie ma, jeździłem innymi samochodami, gdzie biegi wchodziły dużo lepiej. Xsara, którą teraz mam jest drugą. W poprzedniczce były problemy z wkładaniem drugiego biegu, a w tej odpukać nic się nie dzieje
~hupson
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Po 50 tys blokowała sie jedynka. W SERWISACH (autoryzowanych i nie) mówiono mi ZE TEN TYP TAK MA. Ruszając nie można było wlozyc jedynki. Trzeba było lekko ruszyc samochodem z 2 a po tem jedynka i jeszcze raz 2
~endru13
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
hmm trudny temat niby tragedii nie ma ale w moim żelazku którym poruszałem się prawie 3 lata biegi wskakiwały same. Ogólnie nie jest złe ale w tej kwestii mogło by być nieco lepiej.
~Emiliano
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Skrzynia to dość kiepski element tego auta, normą są problemy ze zmianami na i i II biegu na zimnej skrzyni. trzeba albo zmieniać olej co troche pomaga, albo sie przyzwyczaić.
~Patryk1353
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Jak na 180 tys przebiegu skrzynia biegów pracuje gładko niekiedy zdarza się że wsteczny trzeba wrzucać dwa razy.
~michal
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
mam wrazenie ze dosc dlugie przelozenie,pewne problemy ze wstecznym,generalnie dobrze
~Dan GG#6036442
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Biegi wchodzą przyzwoicie, nie ma większego problemu ale jeździłem lepszymi autami.
~Michał
Teraz zaczął się niewielki problem z 1 Trzeba mocna sprzęgło wdusić
~ANTEK Warszawa
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
tylko zima biegi ciężko wchodza - latem jak po maśle typowy francuz ciepłolubny
~Marek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
biego dobrze wchodza, praca bez zarzutow, tylko krotka jedynka
Citroen Xsara I Hatchback